Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken lessenaar
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Startprijs 35 EUR

Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR

Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Antieke tafelspiegel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.

Moderne lederen relax stoel
Startprijs 50 EUR

Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.

Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 50 EUR

Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Tafeltje, 1900
Startprijs 80 EUR

Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Design kapspiegel en zitbankje.
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Startprijs 80 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antike mahonie tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Grote kast
Startprijs 100 EUR

Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.

Art Deco tafel met intarsia
Startprijs 100 EUR

Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.