Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

2 Antieke tafeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.

Eiken piano
Resultaat: 30 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

2x antieke Engelse stoel, 1880
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.