39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw 4000
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

4.600 EUR

Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4284
Houtgestoken stoel, 19e eeuw

1.450 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4077
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

1.400 EUR

Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw 4007
Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw

1.200 EUR

Hollands Louis Seize kabinet 4010
Hollands Louis Seize kabinet

1.100 EUR

Engelse chaise longue, 19e eeuw 4013
Engelse chaise longue, 19e eeuw

1.000 EUR

Grote Franse vergulde spiegel 4062
Grote Franse vergulde spiegel

650 EUR

Franse hoekkast, 19e eeuw 4003
Franse hoekkast, 19e eeuw

500 EUR

Zeldzame noten speeltafel, 1880 4009
Zeldzame noten speeltafel, 1880

500 EUR

Renaissance kast, 18e eeuw 4015
Renaissance kast, 18e eeuw

500 EUR

Kersen Biedermeier secretaire, 1830 4017
Kersen Biedermeier secretaire, 1830

500 EUR

Eiken kast, spitse panelen 4333
Eiken kast, spitse panelen

500 EUR

Eiken 3-deurs kast 4334
Eiken 3-deurs kast

500 EUR

Linnen pers, 18e eeuw 4256
Linnen pers, 18e eeuw

475 EUR

Empire kabinet, 1820 4018
Empire kabinet, 1820

450 EUR

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

450 EUR

Antieke Japanse piedestal, 1920 4277
Antieke Japanse piedestal, 1920

450 EUR

2-Deurs eiken kast 4072
2-Deurs eiken kast

425 EUR

Oude Franse vitrinekast 4037
Oude Franse vitrinekast

400 EUR

Eiken 2-deurs kast 4047
Eiken 2-deurs kast

400 EUR

Mooie antieke vertico, 1880 4099
Mooie antieke vertico, 1880

400 EUR

Eiken Biedermeier boerenkast, 1840 4184
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840

400 EUR

Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4276
Antieke Louis Seize spiegel, 1800

390 EUR

Louise Seize commode, 1800 4019
Louise Seize commode, 1800

375 EUR