Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Resultaat: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 350 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Nymphenburg kop/schotels
Startprijs 250 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...

Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR

Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Startprijs 750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Louis Seize theeservies, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...

Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Mobach Utrecht vaas, 1925
Startprijs 275 EUR

Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.

Antieke Majolica parapluhouder
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Antieke lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde terracotta tafellampenvoeten met mooie kwaliteits beschildering Hollandse scheepvaart met figuren. Afmeting: 32 x 19 cm. In goede staat.

2x Franse Sevres borden
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Sevres porseleinen borden in houten omlijsting. Chateau des Tuileries. Sevres 1844. Handbeschilderd. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kandelaar
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...

Paar Kantonese vazen, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse Kantonese Familie Rose vazen met Familie Rose decors en figuren. Mooie kwaliteit. Eén vaas beschadigingen bij Foo-honden kop + minimale chip. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede...

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Paar antieke Kantonese vazen
Startprijs 550 EUR

Een paar grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Gerestaureerd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)
Resultaat: 350 EUR

Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...

2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.

Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vierkante vaas
Startprijs 700 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vierkant vaas met schrift, figuren en florale decors. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.

Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner theepot met florale decor. Chipje tuit. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.