Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Resultaat: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Kapitale Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.

1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'
Resultaat: 700 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.

3x Colenbrander vaas 'Viervoud'
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'
Resultaat: 850 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 950 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.

5x Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Quang Yin
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts 2-pas tegeltableau 1910
Resultaat: 170 EUR

Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tegels
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Delfts blauwe sierborden 1930
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'
Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

2x Grote Colenbrander vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

2x Chinese blauwe potten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.