Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
10 Resultaten
Kavel: 2900

Lot munten (11x)

Resultaat: 400 EUR

Kavel met 11 munten: 1x 2,5G uit 1864, 1x 2,5G uit 1861, 1x 2,5G uit 1856, 1x 3G uit 1820, 1x Ducaton Zeeland 1760, 1x Ducaton Zeeland 1758, 1x 50 Stuivers 1808, 1x 1G 1896, 1x 2 Stuiver West-Frieslan...


Kavel: 2901

Verzameling Nederland + Koloniën

Startprijs 85 EUR

Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecialiseerd op tanding + Nederlands Indië met ...


Kavel: 2902

Muntmeesterset 2004

Startprijs 65 EUR

Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2004. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2903

Muntmeesterset 2003

Startprijs 65 EUR

Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2904

Interessant lot oude postkaarten

Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2905

Verzameling postzegels

Resultaat: 40 EUR

Wereldverzameling in Schaubeck-album. Met veel voor-oorlogs materiaal.


Kavel: 2906

Eerste Dag Enveloppes (5 mapjes)

Startprijs 60 EUR

Collectie eerste dag enveloppen met goed 50er jaren. Onder andere: E10, E12, E15, E16, E17, E27, E28, E29, E30, E32, E34, E36, E38 etc. (samen catalogus waarde € 600,=) + ongeveer 200 andere FDC's (j...


Kavel: 2907

2x Postzegelalbum

Startprijs 40 EUR

Stockboek met Nederland gebruikt en postfris, waaronder goed 40er-50er jaren zoals Wilhelmina1947 Krimpen t/m 45 cent postfris + Davo album Nederland deel I.


Kavel: 2908

Div. postzegelboekjes etc.

Resultaat: 25 EUR

Doos met 65 postfrisse postzegelboekjes Nederland vanaf 1971 + stockboek met postfrisse postzegelvellen, veel kinderzegels + doos Nederland engros.


Kavel: 2909

2x Album met 195 foto's (opera)

Startprijs 150 EUR

Twee albums met 195 foto's/kaarten betreffende opera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 8 cm. In goede staat.