39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

4 Resultaten
Kavel: 2900

Lot munten (11x)

Resultaat: 400 EUR

Kavel: 2904

Interessant lot oude postkaarten

Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Kavel: 2905

Verzameling postzegels

Resultaat: 40 EUR

Wereldverzameling in Schaubeck-album. Met veel voor-oorlogs materiaal.

Kavel: 2908

Div. postzegelboekjes etc.

Resultaat: 25 EUR

Doos met 65 postfrisse postzegelboekjes Nederland vanaf 1971 + stockboek met postfrisse postzegelvellen, veel kinderzegels + doos Nederland engros.