Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
29 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek Japans Katana sabel

Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antiek voorlader pistool, 1800

Startprijs 200 EUR

Antiek voorlader pistool met gravering en notenhouten kolf. Met zes-kantige loop en diverse merktekens. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2702

Hollandse Yzerhouwer degen

Startprijs 425 EUR

Hollandse Yzerhouwer degen. Plated en verguld met leeuwenkop. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Antieke Duitse sabel

Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse sabel. Aug. + Alb. Schnitzler Solingen. Bronzen met houten heft. Met plated schede. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Oude/antieke Tulwar sabel

Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Twee oude Indonesische krissen

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Geheel houtgestoken + bewerkt lemmet en een kleine kris. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Sabel, 18e - 19e eeuws

Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Pistool, dubbelloops

Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool. Oxidatie, patina. Twee schroefjes modern. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Hanen jachtgeweer

Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2709

Oude Indonesische kris

Startprijs 60 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Indonesisch kapmes

Startprijs 25 EUR

Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek karabijn

Resultaat: 140 EUR

Antiek karabijn. Onschadelijk gemaakt. Deutsche Waffen und Munitions Fabrik Berlin. Espingarda Portugueza. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antieke bajonet WO I

Resultaat: 90 EUR

Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

2x Antiquarische affiches

Resultaat: 170 EUR

Twee grote antiquarische affiches. Boeren-oorlog Zuid Afrika. Steendr, Senefelder Amsterdam. Circa 1900. Eén kleine randschade + één scheurtje. Afmeting: 40 x 61,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2715

Prachtige Indonesische kris

Startprijs 75 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antieke Indonesische kris, 1930

Resultaat: 65 EUR

Antieke Indonesische kris. Circa 1930. In lederen schede. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

8x Kruitmaatjes, divers

Startprijs 100 EUR

Acht diverse antieke kruitmaatjes. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Oude vergulde parade degen

Startprijs 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw

Startprijs 160 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2720

Afrikaanse kromdolk

Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2721

2x Oude Indonesische krissen

Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Lot diversen WO II

Resultaat: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...


Kavel: 2723

Luftwaffe parade degen (kopie)

Startprijs 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.