Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
495 Resultaten
Kavel: 1000

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen

Resultaat: 8.700 EUR

Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1001

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin

Startprijs 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 725 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm

Startprijs 500 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

L. Buchner, Zuid-Duits interieur

Startprijs 1.400 EUR

L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen

Resultaat: 550 EUR

Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht

Startprijs 800 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

C. Verschuur, Paardenstal

Startprijs 800 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Henry Schouten, Stieren op draf met hond

Startprijs 1.200 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Bois? Onduid., Platbodem op zee

Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1011

€ 400,-

Startprijs 400 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Joh. Strohmayer, Stilleven bloemen

Startprijs 400 EUR

Joh. Strohmayer. Duitse School. 19e Eeuw. Stilleven bloemen. Gouache op papier. Vouw + scheurtje. Afmeting: 43 x 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1013

Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel

Startprijs 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

W. Vester, Landschap met koeien

Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1016

Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

Resultaat: 330 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1017

Henk Schuring, Abstract

Startprijs 400 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

H.E. Rademaker, Panoramisch landschap

Startprijs 1.200 EUR

H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1019

Lot diverse werken van Paul Dom

Startprijs 850 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...


Kavel: 1020

Monogram, Pendant,

Startprijs 1.000 EUR

Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm

Resultaat: 1.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam

Resultaat: 800 EUR

G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

van Loesk ?, Romantisch panoramisch landschap

Resultaat: 650 EUR

van Loesk ? 19e Eeuw. Romantisch panoramisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.