Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen
Resultaat: 8.700 EUR

Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm
Resultaat: 1.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen
Resultaat: 900 EUR

Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen
Resultaat: 850 EUR

L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.

G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam
Resultaat: 800 EUR

G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.

Bas Veth, Bomschuit met vissers
Resultaat: 750 EUR

Bas Veth, 1886. 1861 - 1944. Bomschuit met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 725 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

German Grobe, Schepen bij havenmonding
Resultaat: 700 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

van Loesk ?, Romantisch panoramisch landschap
Resultaat: 650 EUR

van Loesk ? 19e Eeuw. Romantisch panoramisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met kanten kraag
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Heren portret
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

A.J. van Prooyen, Moeder en kind op strand
Resultaat: 600 EUR

A.J. van Prooyen. 1834 - 1898. Moeder en kind op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12,5 x 18 cm. In goede staat.

Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen
Resultaat: 550 EUR

Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer met paardenspan
Resultaat: 525 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Resultaat: 475 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 27 cm. In goede staat.

Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen
Resultaat: 450 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 47 cm. In goede staat.

W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk
Resultaat: 415 EUR

W. Hambüchen. Duitse School. 1869 - 1939. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.

H.A. van Ingen, Twee koeien
Resultaat: 400 EUR

Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Strahn, Koeien in weiland
Resultaat: 400 EUR

Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram W.M., Romantisch landschap
Resultaat: 400 EUR

Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 375 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boer bij kalf
Resultaat: 375 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.