Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
234 Resultaten
Kavel: 80

Gouden bouchard horloge

Resultaat: 1.450 EUR

Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-


Kavel: 51

Platina oorhangers Art Deco

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...


Kavel: 27

Gouden ring met oud diamant

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtige antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke rozetring met bewerkte band en een rozet met in het midden een grote bolsewiek geslepen diamant, ø 9 mm, met daaromheen een rand met 18 dia...


Kavel: 709

Gouden ring met diamant en amethist

Resultaat: 1.200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...


Kavel: 560

Gouden ring met bolsewiek diamant

Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een achtpoot chaton bezet met een diamant met bolsewiek slijpsel, ø 5,5-6mm. ca 1,08 ct SI-F ø 58. In goede staat


Kavel: 52

Witgouden armband met diamanten

Resultaat: 950 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...


Kavel: 56

Witgouden ring met aquamarijn

Resultaat: 850 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een grote kussenvormig gefacetteerde aquamarijn, ca 12 ct, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,5 ct, ca 7,6 gram. De aq...


Kavel: 231

Art Deco armband met zilver en goud

Resultaat: 850 EUR

Bijzondere Art Deco armband uit goud, 750/000, en zilver, 925/000, bezet met diamanten. Brede armband met zeskantige bewerkte schakels bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Breedte 22 mm, lengte 20 cm. ...


Kavel: 9

Gouden armband (gevlochten)

Resultaat: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat


Kavel: 62

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 800 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring, 750/000, bezet met diverse briljant geslepen diamanten met een goede kleur en kwaliteit. Totaal ca 1,5 ct F/G-VVS. middelsteen SI. ca 5,6 gram. ø 56. In zeer goede s...


Kavel: 6

Gouden ring diamant

Resultaat: 700 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pave gezet in...


Kavel: 201

Gouden armband

Resultaat: 700 EUR

Gouden armband, 750/000, met pantera schakel. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. ca 34 gram. In goede staat


Kavel: 173

Zilveren chatelaine 1884

Resultaat: 520 EUR

Zilveren chatelaine met rokhaak, gegraveerd met opgelegd element met figuur, schaar met zilveren greep met floraal decor, een hartvormig speldenkussen met zilveren bewerkte rand, een breischede met g...


Kavel: 654

Gouden ring met diamant

Resultaat: 475 EUR

Brede geelgouden ring, 750/000, met witgouden element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,75 ct. Breedte ring 14 mm. ca 8 gram. ø 59 In goede staat


Kavel: 835

Gouden armband met amethist

Resultaat: 400 EUR

Geelgouden schakelarmband, 750/000, met amethist. Armband met ovale opengewerkte schakels en 7 schakels met een smaragd geslepen amethist, 7x9mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 10 mm, len...


Kavel: 8

Gouden armband met diamant

Resultaat: 375 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...


Kavel: 462

Witgouden broche met edelstenen

Resultaat: 375 EUR

Mooie witgouden broche, 585/000, met edelstenen. Broche in de vorm van een boeket bloemen met uitgesneden bloemen uit amethist en bladeren gesneden uit jade. alles bevestigd op witgouden takken. ca 19...


Kavel: 757

Gouden ring met diamant

Resultaat: 375 EUR

Geelgouden riviere ring, 585/000, met 2 rijen met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. ø 58. ca 3,7 gram. In goede staat


Kavel: 908

Zakhorloge met datum

Resultaat: 375 EUR

Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...


Kavel: 53

Witgouden ring met 4 diamanten

Resultaat: 350 EUR

Witgouden ring, 585/000, met 4 diamanten. Rivierering met 4 briljant geslepen diamanten, wart hoger opstaand van de ring, 4x0.15 crt VS-F-G. ø51 gram. ca 2,8 gram. Voorzien van taxatierapport.


Kavel: 113

3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat

Resultaat: 325 EUR

Bijzondere en exclusieve zilveren sieradenset, 925/000. Van Anneke Schat. Bestaande uit een massieve ring en oorstekers met Lapis Lazulli. De oorstekers zijn voorzien van geelgouden stekers. ø 56 en o...


Kavel: 209

Gouden oorknoppen met diamant, 0,42

Resultaat: 325 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Soliatir oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,42 ct. Si/P Voorzien van schroefpousettes. Nieuw


Kavel: 243

18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.


Kavel: 582

Diverse sieraden

Resultaat: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.