Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden bouchard horloge 80
Gouden bouchard horloge

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Platina oorhangers Art Deco 51
Platina oorhangers Art Deco

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Gouden ring met oud diamant 27
Gouden ring met oud diamant

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en amethist 709
Gouden ring met diamant en amethist

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden ring met bolsewiek diamant 560
Gouden ring met bolsewiek diamant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamanten 52
Witgouden armband met diamanten

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Witgouden ring met aquamarijn 56
Witgouden ring met aquamarijn

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Art Deco armband met zilver en goud 231
Art Deco armband met zilver en goud

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden armband (gevlochten) 9
Gouden armband (gevlochten)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 62
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden ring diamant 6
Gouden ring diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden armband 201
Gouden armband

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine 1884 173
Zilveren chatelaine 1884

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 654
Gouden ring met diamant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Gouden armband met amethist 835
Gouden armband met amethist

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden armband met diamant 8
Gouden armband met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Witgouden broche met edelstenen 462
Witgouden broche met edelstenen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 757
Gouden ring met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zakhorloge met datum 908
Zakhorloge met datum

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Witgouden ring met 4 diamanten 53
Witgouden ring met 4 diamanten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat 113
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42 209
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk 243
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Diverse sieraden 582
Diverse sieraden

Resultaat:

305 EUR