Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
66 Resultaten
Kavel: 5000

Bronzen figuur, 1900

Resultaat: 2.000 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...


Kavel: 5003

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Resultaat: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...


Kavel: 5001

Antiek bronzen koe met kalf

Resultaat: 950 EUR

Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Kavel: 5103

Religieus figuur, Heilige met adelaar

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5026

Bronze adelaar

Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5077

Bronzen kinderhoofd

Resultaat: 370 EUR

Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Antiek beeld, Man met meetlat

Resultaat: 360 EUR

Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5107

Oud bronzen figuur, 20e eeuw

Resultaat: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.


Kavel: 5026.

Bronze adelaar

Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5120

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw

Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Bronzen uil

Resultaat: 330 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Bronzen dames torso, Maillol

Resultaat: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Antiek beeld, Vrouw met wandelstok

Resultaat: 250 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

Bronzen paard

Resultaat: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5122

Bronzen haan, door P.J. Mene

Resultaat: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Antiek vergulde Chinese boeddha

Resultaat: 190 EUR

Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Grote vergulde bronzen boeddha

Resultaat: 160 EUR

Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5055

Erotisch beeld, Dame met jarretels

Resultaat: 160 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Oude Chinese bronzen boeddha

Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer

Resultaat: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Bronzen neushoorn

Resultaat: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.