Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...

Antiek bronzen koe met kalf
Resultaat: 950 EUR

Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Heilige met adelaar
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Bronze adelaar
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen kinderhoofd
Resultaat: 370 EUR

Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Man met meetlat
Resultaat: 360 EUR

Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Bronze adelaar
Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 330 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Resultaat: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse damesbuste, 1900
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Vrouw met wandelstok
Resultaat: 250 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Resultaat: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen haan, door P.J. Mene
Resultaat: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Antiek vergulde Chinese boeddha
Resultaat: 190 EUR

Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Grote vergulde bronzen boeddha
Resultaat: 160 EUR

Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Resultaat: 160 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer
Resultaat: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen neushoorn
Resultaat: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.

Oude compositie kindje Jezus
Resultaat: 150 EUR

Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Resultaat: 140 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Boeddha beeld
Resultaat: 135 EUR

Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Kamasutra (brons)
Resultaat: 125 EUR

Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.

11x Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Voluptueuze dame
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Houtgestoken Maria op sokkel
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beeld, Koning op stijgerend paard
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.

Vergulde Franse terracotta kraai
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Atletische staalbuiger
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Putti
Resultaat: 100 EUR

Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, Golfspeler
Resultaat: 95 EUR

Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Hazewindhond
Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser
Resultaat: 85 EUR

Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Modern kunstwerk, met monogram
Resultaat: 85 EUR

Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dolfijnen
Resultaat: 80 EUR

Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.

3x Oude bronzen figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren
Resultaat: 80 EUR

Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans beeld. Treurende man. Op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Duitse figuur, Metaalbewerker
Resultaat: 65 EUR

Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Boerenvrouw met kip en hond
Resultaat: 65 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Lezend stel
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Houtgestoken Indische olifant
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

7x Oude bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Zeven oude Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Onder andere: 1x Boeddha etc. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, Pad
Resultaat: 60 EUR

Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Griekse vrouw met speren
Resultaat: 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen paard
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees bronzen paard met zadel en maskers. Afmeting: 11 x 12,5 x 5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur door E. Patris
Resultaat: 50 EUR

Antiek bronzen figuur door E. Patris 1909 - 1981. Oude Chinese man met baard. Op marmeren basement. Afmeting: . In goede staat.

Bronzen plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.

Beeld, Paard
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Gesigneerd Marbell figuur
Resultaat: 40 EUR

Groot modern stenen figuur (granulaat) met messing. Gesigneerd Marbell Belgium. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Egyptisch bronzen figuur
Resultaat: 40 EUR

Egyptisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Eén chip hoek marmer. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Antieke sculptuur, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Resultaat: 35 EUR

Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.

3x metalen figuren
Resultaat: 30 EUR

Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

Beeld op marmeren voet
Resultaat: 30 EUR

Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.