39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Bronzen figuur, 1900 5000
Bronzen figuur, 1900

2.000 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920 5003
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

1.800 EUR

Antiek bronzen koe met kalf 5001
Antiek bronzen koe met kalf

950 EUR

Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw 5013
Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw

650 EUR

Religieus figuur, Heilige met adelaar 5103
Religieus figuur, Heilige met adelaar

450 EUR

Bronze adelaar 5026
Bronze adelaar

375 EUR

Bronzen kinderhoofd 5077
Bronzen kinderhoofd

370 EUR

Antiek beeld, Man met meetlat 5084
Antiek beeld, Man met meetlat

360 EUR

Oud bronzen figuur, 20e eeuw 5107
Oud bronzen figuur, 20e eeuw

360 EUR

Bronze adelaar 5026.
Bronze adelaar

350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen 5071
19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen

350 EUR

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw 5120
Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw

340 EUR

Bronzen uil 5043
Bronzen uil

330 EUR

Bronzen dames torso, Maillol 5027
Bronzen dames torso, Maillol

260 EUR

Antieke Franse damesbuste, 1900 5028
Antieke Franse damesbuste, 1900

250 EUR

Antiek beeld, Vrouw met wandelstok 5047
Antiek beeld, Vrouw met wandelstok

250 EUR

Bronzen paard 5073
Bronzen paard

240 EUR

Bronzen haan,  door P.J. Mene 5122
Bronzen haan, door P.J. Mene

225 EUR

Antiek vergulde Chinese boeddha 5010
Antiek vergulde Chinese boeddha

190 EUR

Grote vergulde bronzen boeddha 5011
Grote vergulde bronzen boeddha

160 EUR

Erotisch beeld, Dame met jarretels 5055
Erotisch beeld, Dame met jarretels

160 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha 5038
Oude Chinese bronzen boeddha

150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer 5042
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer

150 EUR

Bronzen neushoorn 5049
Bronzen neushoorn

150 EUR