Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.

Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR

Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Eiken secretaire, 1820
Startprijs 400 EUR

Eikenhouten secretaire. Duits. Circa 1820. Met inlegwerk. In goede staat.

Engels theemeubel
Startprijs 90 EUR

Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.

2x Notenhouten bijzettafeltjes
Resultaat: 80 EUR

Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.

4x Stoelen + tafel
Resultaat: 100 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen + tafel. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 60 cm ø / 88 x 37 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

Halve maantafel, 1920
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.

Art Deco secretaire, 1915
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...

Oosterse wandtafel
Startprijs 80 EUR

Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Chinees opbergmeubel
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.

Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vurenhouten lessenaar + houten bankje. Circa 1900. Afmeting: 40 - 120 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1830
Resultaat: 210 EUR

Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR

Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...

4x Antieke Engelse stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 91 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Ronde mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.

Ovale mahonie eettafel
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.

Ronde Franse uitschuiftafel
Resultaat: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

6x Louis Quinze-stijl stoelen, 1930
Resultaat: 100 EUR

Zes eikenhouten gestoken Louis Quinze-stijl stoelen met velours stoffering. Circa 1930. Afmeting: 95 x 46 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.

Duitse Louis Phillip penantkast, 1860
Resultaat: 160 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 77 x 46 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Jugendstil commode. Circa 1900. In goede staat.

Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR

Massief eiken theekastje met glas. Klein scheurtje in het glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 45 x 75 cm (bxdxl). In redelijk/goede staat.