Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kruidenierskast met inhoud
Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands ringhaan pistool
Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Oude emaille borden
Resultaat: 250 EUR

Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...

5x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude lichtreclame
Resultaat: 425 EUR

Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Zeldzame oude Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.

10x Oude/antieke emaille borden
Resultaat: 180 EUR

Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Gouden tientje
Resultaat: 220 EUR

Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.

Groot lot antieke verpakkingen
Resultaat: 160 EUR

Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Oud/antiek emaille bord, 1930
Resultaat: 220 EUR

Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke emaille reclameborden
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...

2x Antieke toonbankdisplays + inhoud
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke kruideniers toonbank displays. Eén maal Wilken Tee + inhoud. Eén maal Pate Steiner Mort Aux Rats + inhoud. Afmeting: 24 - 68 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers display kastjes
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude emaille borden
Resultaat: 150 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.

2x Emaille bord Kanis & Gunnink
Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...

Gouden 10 Gulden munt
Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.

Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands geweer + bajonet
Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 170 EUR

Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.

Lot divers reclame materiaal
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke reclameborden
Resultaat: 260 EUR

Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

12x Antieke Soda spuitflessen
Resultaat: 225 EUR

Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.