Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...
Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.
Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.
Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...
Twee antieke kruideniers toonbank displays. Eén maal Wilken Tee + inhoud. Eén maal Pate Steiner Mort Aux Rats + inhoud. Afmeting: 24 - 68 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.
Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.
Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Twee maal oud Hollandse lichtreclame. 1960 - 1970. Eén maal Verkade + Droste Pastilles Haarlem. Afmeting: 29 - 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Zilveren houder in boekvorm met kantelbaar schild met gravure: vrijheid, gelijkheid broederschap, voorzien van monogram, en aan de andere zijde CEVB met een wapen. Voorzien van belastingkeur voor onge...
Bijzondere uitschuifbare zilveren lakhouder met Biedermeier graveringen. Mr. J.N. Kramer & Zn.- Amsterdam. Anno 1854. Gewicht: circa 20 gram. Afmeting: 5 x 2 cm ø. In goede staat.
Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke voorraadblikken/potten met reclame. Onder andere: Jam, koffie, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
30-er Jaren P. Sluis zangzaad emaille reclamebord. Bijgeschilderd. Afmeting: 72 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Persil, 30-er jaren, bijgeschiderd + Maggi Aroma Spijzen, 30-er jaren, bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 40 cm / 41 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...
Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...
Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (Nederland-Amerika 1782-1982), 4x 10G, 5x 2,5G (1959-1960), 18x 1G (1929-1977), 2x 1/2G(1929-1930), diverse centen en enkele buitenlandse munten. Dive...
Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Lot goud, 585/000, met een collier uit granaat met een geelgouden gefacetteerde bolsluiting, ø 9mm, een gouden broche gemaakt uit een schildvormig slot met graveerwerk, voorzien van een onedele broche...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.