Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kruidenierskast met inhoud
Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands ringhaan pistool
Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Oude emaille borden
Resultaat: 250 EUR

Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...

5x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude lichtreclame
Resultaat: 425 EUR

Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Zeldzame oude Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.

10x Oude/antieke emaille borden
Resultaat: 180 EUR

Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Gouden tientje
Resultaat: 220 EUR

Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.

Groot lot antieke verpakkingen
Resultaat: 160 EUR

Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Oud/antiek emaille bord, 1930
Resultaat: 220 EUR

Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke emaille reclameborden
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...

2x Antieke toonbankdisplays + inhoud
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke kruideniers toonbank displays. Eén maal Wilken Tee + inhoud. Eén maal Pate Steiner Mort Aux Rats + inhoud. Afmeting: 24 - 68 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers display kastjes
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude emaille borden
Resultaat: 150 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.

2x Emaille bord Kanis & Gunnink
Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...

Gouden 10 Gulden munt
Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.

Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands geweer + bajonet
Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 170 EUR

Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.

Lot divers reclame materiaal
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke reclameborden
Resultaat: 260 EUR

Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

12x Antieke Soda spuitflessen
Resultaat: 225 EUR

Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

2x Lichtreclame
Resultaat: 225 EUR

Twee maal oud Hollandse lichtreclame. 1960 - 1970. Eén maal Verkade + Droste Pastilles Haarlem. Afmeting: 29 - 37 cm. In goede staat.

Emaille Persil reclamebord, 1930
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Trix H0 22587 Ae 8/14 11801
Resultaat: 75 EUR

Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren houder (vrijmetselaar)
Resultaat: 600 EUR

Zilveren houder in boekvorm met kantelbaar schild met gravure: vrijheid, gelijkheid broederschap, voorzien van monogram, en aan de andere zijde CEVB met een wapen. Voorzien van belastingkeur voor onge...

Zilveren lakhouder, 1854
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere uitschuifbare zilveren lakhouder met Biedermeier graveringen. Mr. J.N. Kramer & Zn.- Amsterdam. Anno 1854. Gewicht: circa 20 gram. Afmeting: 5 x 2 cm ø. In goede staat.

Engels lantaarn klokje
Resultaat: 130 EUR

Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco pendule, 1920
Resultaat: 65 EUR

Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antiek kruidenierskastje, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot oude/antieke voorraadblikken
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude/antieke voorraadblikken/potten met reclame. Onder andere: Jam, koffie, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Emaille bord, 30-er jaren
Resultaat: 160 EUR

30-er Jaren P. Sluis zangzaad emaille reclamebord. Bijgeschilderd. Afmeting: 72 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude emaille reclameborden
Resultaat: 130 EUR

Twee oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Persil, 30-er jaren, bijgeschiderd + Maggi Aroma Spijzen, 30-er jaren, bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 40 cm / 41 x 20 cm. In redelijke staat.

2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...

2x Antieke Verkade blikken, 1920
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bakkerspop, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

2x Emaille reclameborden
Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...

Emaille reclamebord Douwe Egberts
Resultaat: 130 EUR

Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Munten verzameling
Resultaat: 95 EUR

Kavel diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (Nederland-Amerika 1782-1982), 4x 10G, 5x 2,5G (1959-1960), 18x 1G (1929-1977), 2x 1/2G(1929-1930), diverse centen en enkele buitenlandse munten. Dive...

Trix H0, 22541, V188 001
Resultaat: 65 EUR

Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapskooi met herder
Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Zakhorloge
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...

Gouden medaillon, broche en granaat
Resultaat: 75 EUR

Lot goud, 585/000, met een collier uit granaat met een geelgouden gefacetteerde bolsluiting, ø 9mm, een gouden broche gemaakt uit een schildvormig slot met graveerwerk, voorzien van een onedele broche...

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.