Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken kruidenierskast met inhoud 3097
Eiken kruidenierskast met inhoud

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Nederlands ringhaan pistool 3402
Antiek Nederlands ringhaan pistool

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
2x Oude emaille borden 3063
2x Oude emaille borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Antieke voorraadblikken 3155
5x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oude lichtreclame 3048
2x Oude lichtreclame

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Zeldzame oude Chinese kopjes 6161
2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani 4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
10x Oude/antieke emaille borden 3108
10x Oude/antieke emaille borden

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden tientje 283
Gouden tientje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Groot lot antieke verpakkingen 3157
Groot lot antieke verpakkingen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oud/antiek emaille bord, 1930 3105
Oud/antiek emaille bord, 1930

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord 3090
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Antieke emaille reclameborden 3087
2x Antieke emaille reclameborden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antieke toonbankdisplays + inhoud 3084
2x Antieke toonbankdisplays + inhoud

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Antieke kruideniers display kastjes 3077
2x Antieke kruideniers display kastjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Oude emaille borden 3058
2x Oude emaille borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Emaille bord Kanis & Gunnink 3019
2x Emaille bord Kanis & Gunnink

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gulden munt 2900
Gouden 10 Gulden munt

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Nederlands geweer + bajonet 3401
Antiek Nederlands geweer + bajonet

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x Antieke voorraadblikken 3099
2x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot divers reclame materiaal 3095
Lot divers reclame materiaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclameborden 3086
Lot oude/antieke reclameborden

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
12x Antieke Soda spuitflessen 3052
12x Antieke Soda spuitflessen

Resultaat:

225 EUR