Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Collier van stenen
Startprijs 20 EUR

Collier van kleien edelstenen, diskvormig geslepen, met een lichtblauwe lila kleur. ø 4mm. Voorzien van zilveren karabijn. 45 cm. In goede staat

Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw

Zilveren ring, grote zwarte zirkonia
Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een grote zwarte zirconia. breedte 22 mm, ø 62 ca 13,4 gram. In goede staat

3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Negroïde man met banjo
Startprijs 20 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 20 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 25 EUR

Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat

Zilveren ring met witte kraal en zirconia
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een ronde witte kraal geklemd in 4 golvende poten waarvan er 2 bezet zijn met zirconia's. ø 55, ca 9,4 gram. Nieuw

Herenhorloge Head
Startprijs 25 EUR

Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw

2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 25 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren armband, robijn
Startprijs 25 EUR

Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat

Zilveren ring, zirkonia
Startprijs 25 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. Ring met in het midden een grote zirconia met daaromheen een rand pave bezet met zwarte zirconia's. ø 54 ca 6,1 gram. Als nieuw

Zilveren ring, roze en groene steen
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, platmodel met 2 roze en een groene kraal, ø 6mm. ø53 ca 6,3 gram. Als nieuw

Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Startprijs 25 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 25 EUR

A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 25 EUR

D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 25 EUR

Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Munt, 5 Mark, 1875
Startprijs 25 EUR

Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.

Afrikaans snijwerk beeld
Startprijs 25 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

3x Moderne karaffen
Startprijs 25 EUR

Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.

Zilveren ring met opaal
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.

Zilveren armband, zirkonia
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband met zirconia's, 925/000, Armband met gevlochten middenstuk bezet met zirconia's. breedte 9 mm. lengte 21cm. ca 12,1 gram. In goede staat

Zilveren ring, roze hart
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...

Zilveren ring, blauwe steen
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een opengewerkte vierkante kop versierd met diverse markies geslepen blauwe stenen en diverse zirconia's. 21x21mm. ø56 ca 15,2 gram. In goede staat

Blok zeep met zilveren plaquette
Startprijs 30 EUR

Blokzeep met zilveren plaquette, 925/000, met cartouche en een versierde rand met floraal decor. 6x9x4cm. Nieuw in doos.

Zilveren hanger met zwarte en witte zirconia's
Startprijs 30 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. een rechthoekige hanger opengewerkt met 3 zwarte en 3 witte zirconia's in verschillende slijpvormen. 11x38mm. ca 8,5 gram. Nieuw

Cultive parels collier
Startprijs 30 EUR

Collier van verlopende cultivé parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. 3-6,5mm. 47 cm. In redelijk goede staat

Zilveren choker
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker, 835/000, deels getorst met ee gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat

Zilveren armband met oranje stenen
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...

Zilveren ring met oranje steen en zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een grote cabouchon geslepen oranje steen, geplaatst in een opengewerkte schotel versierd met zirconia's. ø kop 21 mm. ca 16,5 gram. ø 59. Nieuw

Lot plated, divers
Startprijs 30 EUR

Lot plated. Divers. Bestaande uit: Lange lepels, twee schalen, visbestek en taartschep. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met peervormige bak en puntfilet steel. 21 cm. ca 67 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: V:1930. In zeer goede staat

Zilveren oorclips met kwarts
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorclips, 925/000, met zirconia's en kwarts. Ovale oorclips met een soort rozet, in het midden voorzien van een rond gefacetteerde kwarts. In de bewerkte rand er omheen zitten diverse zirconi...

Zilveren oorhangers hartvorm met peridoot
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in een hartvorm met een hartvormige peridoot. Oorhaken met onderaan de hartvorm diverse slingers uit venetiaanse schakel gemaakt. Lengte 6,5cm, ca 8,2 gram. Nieuw

Visbestek
Startprijs 30 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

5 Collier, divers
Startprijs 30 EUR

Vijf colliers uit o.a. gesneden been, gelukskralen en parels.

Collier met granaat
Startprijs 30 EUR

Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat

Plated beker, theepot en koektrommel
Startprijs 30 EUR

Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...

2 Parelcolliers
Startprijs 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat

2 Paar oorknoppen, verguld
Startprijs 30 EUR

Twee paar oorstekers, 925/000, met gekleurde stenen. Vierkant vergulde oorknoppen in het midden bezet met of een rond gefacetteerde rode of groene steen met daar omheen vier vakken met vier zirconia's...

4 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat

Herenhorloge Parnis
Startprijs 30 EUR

Groot rond horloge, chronograaf, Parnis, met gele wijzerplaat en een zwarte kunststof band. Nieuw

Ring met paarse steen
Startprijs 30 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

2 Amethisten
Startprijs 30 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Koralen collier met gouden slot
Startprijs 30 EUR

Collier met gefacetteerde koraalkralen, 6 mm, met daartussen kleine tonvormige koralen. Bevestigd aan een geelgouden veeroog met oog, 585/000. 45 cm. ca 18,2 gram. In zeer goede staat

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 30 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.

12 Messen, hoorn heft
Startprijs 30 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR

Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Oude lampenvoet, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Duits messing schaaltje
Startprijs 30 EUR

Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.

Glas in lood venster
Startprijs 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.

Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR

Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen schalen
Startprijs 30 EUR

Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Delen kristalglas
Startprijs 30 EUR

Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

11x Gebakschotels
Startprijs 30 EUR

Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.

Lot divers goudsteen
Startprijs 30 EUR

Lot divers antiek goudsteen + Engels keramiek. Circa 1870 - 1900. Bestaande uit: Vier schenkkannen (waarvan één beschadigd), suikerpot (goed), kastkom (gelijmd), twee kommen op hoge voet (goed). Afmet...

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Malachiet armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte plaat merk Horizon, mechanisch, ø 30. In goede staat

Zilveren armband, carneool
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat

Zilveren armband met blauwe zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren tennisarmband, 925/000, met ronde zetkasten bezet met blauw gefacetteerde zirconia's. breedte 4mm, 18,5 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. In goede staat

Gouden hanger met spin
Startprijs 35 EUR

Geelgouden ronde hanger, 585/000, opengewerkt met een spin. ø 17 mm. ca 0,9 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.

Zilveren ring met lemon kwarts
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een ovaal gefacetteerde lemonkwarts, in een zetkast met een geschulpte rand. ø 56, ca 8,2 gram. Nieuw