40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Vervallen uit veiling 3732
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Collier van stenen 612
Collier van stenen
Startprijs 20 EUR
Zilveren oorknoppen, hart diamant 825
Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring, grote zwarte zirkonia 876
Zilveren ring, grote zwarte zirkonia
Startprijs 20 EUR
3x Vieux, divers 1456
3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR
Oude blikken kaleidoscoop 2511
Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR
2x Oude wandblakers 2526
2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR
Negroïde man met banjo 2869
Negroïde man met banjo
Startprijs 20 EUR
4x Reclame affiches 1930-1960 3184
4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 20 EUR
2x Duits porselein, 20e eeuw 6597
2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 20 EUR
Armband uit parelmoeren schakels 363
Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met witte kraal en zirconia 535
Zilveren ring met witte kraal en zirconia
Startprijs 25 EUR
Herenhorloge Head 551
Herenhorloge Head
Startprijs 25 EUR
2 Zilveren strooiers 798
2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR
Groot Amefa plated bestek 799
Groot Amefa plated bestek
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband, robijn 829
Zilveren armband, robijn
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, zirkonia 830
Zilveren ring, zirkonia
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, roze en groene steen 879
Zilveren ring, roze en groene steen
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, tijgeroog 883
Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger 1449
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR
Martin Dittberner, Divers 1450
Martin Dittberner, Divers
Startprijs 25 EUR
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas 1475
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 25 EUR
D. de Mey, Landschap watermolen 1479
D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 25 EUR
4x Antieke gelithografeerde dozen 2091
4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 25 EUR