Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Duitse buffet Kienzle klok, 1940
Resultaat: 20 EUR

Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Resultaat: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren broches
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat

Zoetwater collier & armband
Resultaat: 20 EUR

Collier en armband met zoetwaterparels, in diverse kleuren, en kristallen. Voorzien van een plated veeroog.

Zilver vergulde oorclips met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Goud op zilveren oorclips met een ovaal cabouchon barnsteen. 925/000. 16x13mm. ca 5,5 gram. In goede staat

Basch schaakklok
Resultaat: 20 EUR

Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.

Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale
Startprijs 9.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR

Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstreeks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 5.750 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 5.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...

Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Startprijs 5.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.

Bouille meubel met inleg
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero
Startprijs 4.000 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...

Grote Chinese vaas
Startprijs 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi-stijl drakenvaas met golven en wolken. Ongemerkt. Mooie kwaliteit. Afmeting: 49 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR

Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...

Gouden sieraden, parure
Startprijs 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...

Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.

Platina horloge met diamant
Startprijs 3.000 EUR

Zeer fraai platina dameshorloge, 950/000, Helvetia, mechanisch met een kast met witte wijzerplaat en zalmkleurige cijfers en wijzers. De band is gemaakt uit fraai gevormde schakels, voorzien van een v...

Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
Startprijs 3.000 EUR

Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf m...

Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud
Startprijs 3.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Gold". Gouden pen, rondom gegraveerd en met saffieren rand op het uiteinde. Nr. 30/199 met originele doos en papieren. In zeer goede ...