Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese platte drakenschaal 6255
Oude Chinese platte drakenschaal

Resultaat:

13.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6375
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Brede gouden armband 3
Brede gouden armband

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor 48
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Gründer kabinet 1880 4110
Gründer kabinet 1880

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Brede gouden ring met diamant 10
Brede gouden ring met diamant

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte sierschotel 6152
Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese dekselpot 6008
Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese rijstkommen 6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek secretaire,1880 4057
Antiek secretaire,1880

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6087
Grote Chinese vaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Renaissance kast, 17e eeuw 4003
Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Kwatta blik Breda 3003
Zeldzaam Kwatta blik Breda

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
C. Raaphorst, Drie spelende poezen 1001
C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Mahonie Empire kabinet 4046
Mahonie Empire kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani 4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner 2701
Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner
Startprijs 1.250 EUR