Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tafelspiegel, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese blauwe vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Meissen sauskom, 1930
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.

2x Meissen borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

Zilver vergulde oorclips met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Goud op zilveren oorclips met een ovaal cabouchon barnsteen. 925/000. 16x13mm. ca 5,5 gram. In goede staat

Zoetwater collier & armband
Resultaat: 20 EUR

Collier en armband met zoetwaterparels, in diverse kleuren, en kristallen. Voorzien van een plated veeroog.

3 Zilveren broches
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat

Doos vol met oude kinderspelen
Resultaat: 20 EUR

Doos vol met oude kinderspelen. Onder andere: Domino, schaaldozen, blokkendoos et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Oud Droste Cacao blik
Resultaat: 20 EUR

Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Resultaat: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Basch schaakklok
Resultaat: 20 EUR

Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.

Duitse buffet Kienzle klok, 1940
Resultaat: 20 EUR

Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.

2x Karaffen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Moderne Boheemse vaas
Resultaat: 20 EUR

Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tegels (7x)
Resultaat: 20 EUR

Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot porselein (schotels/vaas)
Resultaat: 20 EUR

Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.