Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1926 Resultaten
Kavel: 6255

Oude Chinese platte drakenschaal

Resultaat: 13.000 EUR

Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2015

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6212

Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6375

Antieke Chinese vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.


Kavel: 3506

Franse pendule onder stolp

Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...


Kavel: 3

Brede gouden armband

Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...


Kavel: 3509

Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...


Kavel: 4007

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...


Kavel: 48

Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere Friese zilveren kraantjeskan op comfoor, 833/000, rijkelijk versierd met voluten krullen en florale decoraties. voorzien van een rand met cannelures, een greep met vrouwenhoofd en hanekop e...


Kavel: 4110

Gründer kabinet 1880

Resultaat: 2.200 EUR

Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.


Kavel: 10

Brede gouden ring met diamant

Resultaat: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...


Kavel: 3517

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat: 1.950 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.


Kavel: 6152

Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6008

Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 6250

6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...


Kavel: 4057

Antiek secretaire,1880

Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Zeldzaam Kwatta blik Breda

Resultaat: 1.500 EUR

Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...


Kavel: 6087

Grote Chinese vaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat: 1.350 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2073

2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Mahonie Empire kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 3554

Franse precizie regulateur, 19e eeuw

Resultaat: 1.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...


Kavel: 6111

2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1064

Ongesig. hond

Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6205

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6331

2x Familie Roze borden, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3402

Antiek Nederlands ringhaan pistool

Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Italiaanse commode, 20e eeuw

Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 271

Antieke zilveren beugel, 1786

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.


Kavel: 1127

17e-18e Eeuws Latijns blad

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...


Kavel: 3503

Antieke staande klok, 1890

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Chinees Yixing trekpotje

Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6100

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6340

Oude Chinese bolvaas

Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 126

Gouden armband

Resultaat: 950 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....


Kavel: 3401

Antiek Nederlands geweer + bajonet

Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.


Kavel: 554

Gouden zakhorloge met slagwerk

Resultaat: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...


Kavel: 2019

2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Schouwstuk met spiegel/schilderij

Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Majolica piedestal met bloempot

Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6113

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6161

2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3523

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 850 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.