Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1926 Resultaten
Kavel: 6255

Oude Chinese platte drakenschaal

Resultaat: 13.000 EUR

Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2015

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6212

Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6375

Antieke Chinese vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.


Kavel: 3506

Franse pendule onder stolp

Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...


Kavel: 3

Brede gouden armband

Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...


Kavel: 3509

Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...


Kavel: 4007

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...


Kavel: 48

Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere Friese zilveren kraantjeskan op comfoor, 833/000, rijkelijk versierd met voluten krullen en florale decoraties. voorzien van een rand met cannelures, een greep met vrouwenhoofd en hanekop e...


Kavel: 4110

Gründer kabinet 1880

Resultaat: 2.200 EUR

Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.


Kavel: 10

Brede gouden ring met diamant

Resultaat: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...


Kavel: 3517

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat: 1.950 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.


Kavel: 6152

Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6008

Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 6250

6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...


Kavel: 4057

Antiek secretaire,1880

Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Zeldzaam Kwatta blik Breda

Resultaat: 1.500 EUR

Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...


Kavel: 6087

Grote Chinese vaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat: 1.350 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2073

2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Mahonie Empire kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 3554

Franse precizie regulateur, 19e eeuw

Resultaat: 1.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...


Kavel: 6111

2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1064

Ongesig. hond

Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6205

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6331

2x Familie Roze borden, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3402

Antiek Nederlands ringhaan pistool

Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Italiaanse commode, 20e eeuw

Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 271

Antieke zilveren beugel, 1786

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.


Kavel: 1127

17e-18e Eeuws Latijns blad

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...


Kavel: 3503

Antieke staande klok, 1890

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Chinees Yixing trekpotje

Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6100

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6340

Oude Chinese bolvaas

Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 126

Gouden armband

Resultaat: 950 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....


Kavel: 3401

Antiek Nederlands geweer + bajonet

Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.


Kavel: 554

Gouden zakhorloge met slagwerk

Resultaat: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...


Kavel: 2019

2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Schouwstuk met spiegel/schilderij

Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Majolica piedestal met bloempot

Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6113

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6161

2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3523

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 850 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.


Kavel: 6036

3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6158

Oude Chinese vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6160

Oude Chinese celadon vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6213

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6618

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6043

6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat: 750 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6374

Oude Chinese vaas

Resultaat: 750 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Chinese optocht met draak decor. Afmeting: 31 - 17,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6613

Grote Japanse Imari vaas

Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.


Kavel: 6166

Chinese tegel in lijst

Resultaat: 725 EUR

Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek

Resultaat: 700 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Barok kast, 1780

Resultaat: 700 EUR

Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Franse commode met intarsia/brons

Resultaat: 700 EUR

Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 6024

2x Chinees porselein

Resultaat: 700 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...


Kavel: 6204

Oude Chinese kom

Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6361

Oude Chinese celadon vaas

Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 4158

Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat: 680 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.


Kavel: 3697

Art Nouveau klokkenstel, 1915

Resultaat: 675 EUR

Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 99

Zilveren haan

Resultaat: 650 EUR

Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat


Kavel: 181

Witgouden ring met diamant, Art Deco

Resultaat: 650 EUR

Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...


Kavel: 1057

J. Mankes, Kraai

Resultaat: 650 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3703

Antieke Franse klok, 1915

Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Franse commode met intarsia/marmeren blad

Resultaat: 650 EUR

Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4050

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...


Kavel: 6013

Antieke Chinese plaquette, 1920

Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 443

Zilveren houder (vrijmetselaar)

Resultaat: 600 EUR

Zilveren houder in boekvorm met kantelbaar schild met gravure: vrijheid, gelijkheid broederschap, voorzien van monogram, en aan de andere zijde CEVB met een wapen. Voorzien van belastingkeur voor onge...


Kavel: 522

Chatelaine met schaar, rokhaak etc.

Resultaat: 600 EUR

Zilveren chatelaine met naaigarnituur, 833/000. Chatelaine met rokhaak voorzien van een peervormig element met c-voluten en een voorstelling met zittend figuur, een schaar met zilveren grepen met flor...


Kavel: 2814

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885.

Resultaat: 600 EUR

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...


Kavel: 3403

Set Engelse antieke vuursteen pistolen

Resultaat: 600 EUR

Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 3550

Antieke Zuid-Duitse wandklok

Resultaat: 600 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6079

Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.


Kavel: 38

Zilveren molenbeker

Resultaat: 590 EUR

Zilveren molenbeker, 833/000, met een gedreven beker met voluten en floraal patroon. Voorzien van molen met trap en molenaar en een fluitje. Wieken gerestaureerd. ø8x19cm. ca 163 gram. Schoonhoven. In...


Kavel: 192

Bijbel met zilverwerk

Resultaat: 585 EUR

Bijbel met schildpadbekleding, voorzien van dubbele zilvere sloten, hoekstukken en draaghaken met ketting. Het nieuwe testament. MT.: Andries Sets, Rotterdam, jl.: S:1799. 10x15x5cm. Wat barsten in de...


Kavel: 6049

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden

Resultaat: 575 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1013

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 35

Gouden armband, Frans gourmet

Resultaat: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...


Kavel: 753

Bloedkoralen ketting (lang)

Resultaat: 550 EUR

Bloedkoralen collier met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier met bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een tonsluiting met veiligheid. lengte 130 cm. ca 84 gram. In goede staat


Kavel: 1010

S. Hass, Duits landschap met houtvesters

Resultaat: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.


Kavel: 2130

2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.


Kavel: 3520

Franse vuurvergulde pendule, 1830

Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antieke terracotta dames buste

Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

Bronzen beeldje, Dame

Resultaat: 550 EUR

Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5500

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6016

Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...


Kavel: 6027

6x Chinese kop+schotel

Resultaat: 550 EUR

Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...


Kavel: 6050

Twee grote Samson Kakiemon theebussen

Resultaat: 550 EUR

Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 6383

Chinese Familie Rose bloempot

Resultaat: 550 EUR

Chinese Familie Rose bloempot met figuren in tuin decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1020

M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

Resultaat: 500 EUR

M. Roche. Miniatuur. 19e Eeuw. Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig in militair uniform. Gouache op ivoor. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.