Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen
Resultaat: 500 EUR

Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.

Emaille Persil reclamebord
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig antiek Frans klokkenstel
Resultaat: 500 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...

2x Scharenstoelen, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.

Empire armleunstoel, 1820
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire armleunstoel met florale intarsia en bronzen strijdwagen plaquette. Circa 1820. Afmeting: 90 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1913
Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose olielamp
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor in bergachtig landschap. Afmeting: 48 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Resultaat: 500 EUR

Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose bloempot
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk, Republiek, figuren decor. Afmeting: 8 x 28 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant.
Resultaat: 480 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...

Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant
Resultaat: 475 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.

6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte schaal
Resultaat: 465 EUR

Grote oude Chinees porseleinen diepe Familie Verte schaal met geisha's met hertenkar. Afmeting: 6 x 28,3 cm ø. In goede staat.

Grote zilveren schaal
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat

Amerikaanse speelautomaat Nestle, 1930
Resultaat: 450 EUR

Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.

Emaille Persil reclamebord, 1930
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 142 cm
Resultaat: 450 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld
Resultaat: 450 EUR

Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.

8x Capucijner kop en schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar'
Resultaat: 440 EUR

Zilveren tafelstukken van een eendenpaar, 925/000. Eén maal zittend, één maal staand. Onbekende merken. Gewicht totaal: circa 290 gram. Afmeting: H 12 cm / H 5 cm. In goede staat.

A. Verveen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke Empire kandelaren, 1830
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke gipsen ijsbeer, 1915
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogse reclame figuren
Resultaat: 425 EUR

Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.

2x Oude lichtreclame
Resultaat: 425 EUR

Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.

Eiken kruidenierskast met inhoud
Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Clown
Resultaat: 425 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Groot Duits Rosenthal servies
Resultaat: 425 EUR

Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...

2x Oude Chinese Imari borden
Resultaat: 425 EUR

Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.

Oude Chinese Ghendi
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese dekselvazen
Resultaat: 425 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven en geciseleerd model op ovale voet met floraal decor met een rand met getrembleerd patroon. Voorzien van grepen met putti's en bokalen met bloemen. MT.:...

J. Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 400 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op rijstpapier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Resultaat: 400 EUR

Naar Lichtenstein. 21e Eeuw. Naakte vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: 47 x 63 cm. In goede staat.

Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen
Resultaat: 400 EUR

Hart Ferdinand Nibbrig. 1866 - 1915. Dorp in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.

2x Flipje Betuwe reclame
Resultaat: 400 EUR

Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800
Resultaat: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Perzisch tapijt, 310 x 210 cm
Resultaat: 400 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met diverse afbeeldingen van jagers te paard, diverse dieren en floraal. Eén zijkant kaal. Ook met signatuur onder in het tapijt. Afmeting: 310 x 210 cm. In redelijk...

Exclusief Hutschenreuther servies
Resultaat: 400 EUR

Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...

Antieke Chinese plaquettte, 1920
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Zweeds Rörstrand eetservies
Resultaat: 400 EUR

Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw
Resultaat: 385 EUR

Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.

Symphonion speeldoos
Resultaat: 380 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 380 EUR

Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...

9x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 380 EUR

Negen stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschappen decor. Twee met haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo
Resultaat: 375 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boten bij 'de Pook' Almelo-Nordhorn kanaal bij Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26,5 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau
Resultaat: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.
Resultaat: 375 EUR

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.

Antiek Frans infanteriegeweer
Resultaat: 375 EUR

Antiek Frans infanteriegeweer met bajonet. Model 1874, system Gras. Afmeting: 131 cm/66 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 338 x 248 cm.
Resultaat: 375 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, Kashmar. Blauw van kleur en met zeer veel afbeeldingen, onder andere: Perzische vazen, aardewerk, vogels en bloemen. Afmeting: 338 x 248 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 3 delig
Resultaat: 365 EUR

Zilveren servies, 835/000, 3 delig met een theekan, melkkan en suikerpot voorzien van allegorische voorstellingen geplaatst op klauwpootjes, voorzien van tuit met drakenkop en een gezaagde rand met ci...

2x Antieke Meissen kannetjes, 1900
Resultaat: 365 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...

Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910
Resultaat: 360 EUR

Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Meisen kwispedoor, 1900
Resultaat: 360 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug
Resultaat: 350 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgezicht met figuren op bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 350 EUR

M. de Jongere. Vroeg werk uit jeugdjaren. 1912 - 1978. Havengezicht Rotterdam. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij
Resultaat: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Zeer grote Kuifje figuur, 1930
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen
Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast, 1870
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.

Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800
Resultaat: 350 EUR

Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Antieke secretaire 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Shakespeare
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

4x Chinese kommen, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese baluster vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met geel/bruine glazuur. Afmeting: 39 x 17 cm ø. In goede staat.

C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam
Resultaat: 340 EUR

Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.

Oepts, Huisje in de duinen
Resultaat: 330 EUR

Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Friese kantoorklok, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.

Gouden ring met blauw spinel
Resultaat: 325 EUR

Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring Tiffany model met een briljant geslepen diamant, ca 0,35 crt Si/H. ca 6,5 gram. ø 62 In goede staat

Witgouden oorknoppen Amethist
Resultaat: 325 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Achthoekige gevormde oorstekers met een achthoekig gefacetteerde amethist, 7x7mm, met daaromheen een rand bezet met kleien diamanten, Amethist t...

P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven
Resultaat: 325 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Landschap met schaapskooi
Resultaat: 325 EUR

Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.