40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Oude Chinese platte drakenschaal 6255
Oude Chinese platte drakenschaal

13.000 EUR

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

10.000 EUR

Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

8.000 EUR

Antieke Chinese vaas 6375
Antieke Chinese vaas

4.500 EUR

Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

3.500 EUR

Brede gouden armband 3
Brede gouden armband

2.500 EUR

Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

2.500 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

2.500 EUR

Friese zilveren kraantjeskan met comfoor 48
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

2.200 EUR

Gründer kabinet 1880 4110
Gründer kabinet 1880

2.200 EUR

Brede gouden ring met diamant 10
Brede gouden ring met diamant

2.000 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

1.950 EUR

Oude Chinese Familie Verte sierschotel 6152
Oude Chinese Familie Verte sierschotel

1.800 EUR

Grote antieke Chinese dekselpot 6008
Grote antieke Chinese dekselpot

1.600 EUR

6x Antieke Chinese rijstkommen 6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

1.600 EUR

Antiek secretaire,1880 4057
Antiek secretaire,1880

1.550 EUR

Zeldzaam Kwatta blik Breda 3003
Zeldzaam Kwatta blik Breda

1.500 EUR

Renaissance kast, 17e eeuw 4003
Renaissance kast, 17e eeuw

1.500 EUR

Grote Chinese vaas 6087
Grote Chinese vaas

1.500 EUR

C. Raaphorst, Drie spelende poezen 1001
C. Raaphorst, Drie spelende poezen

1.350 EUR

2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

1.300 EUR

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani 4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

1.300 EUR

Mahonie Empire kabinet 4046
Mahonie Empire kabinet

1.300 EUR

Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

1.250 EUR

2x Chinese vazen, 19e eeuw 6111
2x Chinese vazen, 19e eeuw

1.200 EUR

Ongesig. hond 1064
Ongesig. hond

1.100 EUR

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel 6205
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

1.100 EUR

2x Familie Roze borden, 18e eeuw 6331
2x Familie Roze borden, 18e eeuw

1.100 EUR

Antiek Nederlands ringhaan pistool 3402
Antiek Nederlands ringhaan pistool

1.050 EUR

Italiaanse commode, 20e eeuw 4006
Italiaanse commode, 20e eeuw

1.050 EUR

Antieke zilveren beugel, 1786 271
Antieke zilveren beugel, 1786

1.000 EUR

17e-18e Eeuws Latijns blad 1127
17e-18e Eeuws Latijns blad

1.000 EUR

Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

1.000 EUR

Chinees Yixing trekpotje 6046
Chinees Yixing trekpotje

1.000 EUR

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw 6100
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

1.000 EUR

Oude Chinese bolvaas 6340
Oude Chinese bolvaas

1.000 EUR

Gouden armband 126
Gouden armband

950 EUR

Antiek Nederlands geweer + bajonet 3401
Antiek Nederlands geweer + bajonet

950 EUR

Gouden zakhorloge met slagwerk 554
Gouden zakhorloge met slagwerk

900 EUR

2x Antieke cassolettes, 1900 2019
2x Antieke cassolettes, 1900

900 EUR

Schouwstuk met spiegel/schilderij 4041
Schouwstuk met spiegel/schilderij

900 EUR

Majolica piedestal met bloempot 6007
Majolica piedestal met bloempot

900 EUR

Lot Chinees porselein, 18e eeuw  (6x) 6113
Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

900 EUR

2x Zeldzame oude Chinese kopjes 6161
2x Zeldzame oude Chinese kopjes

900 EUR

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820 3523
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

850 EUR

M. Nefkens, Schaapskooi met herder 1052
M. Nefkens, Schaapskooi met herder

825 EUR

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus 5003
Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

800 EUR

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw 5019
Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

800 EUR

3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6036
3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

800 EUR

Oude Chinese vaas 6158
Oude Chinese vaas

800 EUR

Oude Chinese celadon vaas 6160
Oude Chinese celadon vaas

800 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas 6213
Oude Chinese celadon wierookbrander vaas

800 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6618
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

800 EUR

6x Chinees porselein, 18e eeuw 6043
6x Chinees porselein, 18e eeuw

750 EUR

Oude Chinese vaas 6374
Oude Chinese vaas

750 EUR

Grote Japanse Imari vaas 6613
Grote Japanse Imari vaas

750 EUR

Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

725 EUR

Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

700 EUR

Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek 1037
Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek

700 EUR

Barok kast, 1780 4017
Barok kast, 1780

700 EUR

Franse commode met intarsia/brons 4038
Franse commode met intarsia/brons

700 EUR

2x Chinees porselein 6024
2x Chinees porselein

700 EUR

Oude Chinese kom 6204
Oude Chinese kom

700 EUR

Oude Chinese celadon vaas 6361
Oude Chinese celadon vaas

700 EUR

Antieke gebeeldhouwde kast 4158
Antieke gebeeldhouwde kast

680 EUR

Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

675 EUR

Zilveren haan 99
Zilveren haan

650 EUR

Witgouden ring met diamant, Art Deco 181
Witgouden ring met diamant, Art Deco

650 EUR

J. Mankes, Kraai 1057
J. Mankes, Kraai

650 EUR

Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

650 EUR

Franse commode met intarsia/marmeren blad 4022
Franse commode met intarsia/marmeren blad

650 EUR

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw 4050
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

650 EUR

Antieke Chinese plaquette, 1920 6013
Antieke Chinese plaquette, 1920

650 EUR

Zilveren houder (vrijmetselaar) 443
Zilveren houder (vrijmetselaar)

600 EUR

Chatelaine met schaar, rokhaak etc. 522
Chatelaine met schaar, rokhaak etc.

600 EUR

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. 2814
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885.

600 EUR

Set Engelse antieke vuursteen pistolen 3403
Set Engelse antieke vuursteen pistolen

600 EUR

Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

600 EUR

Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6079
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

600 EUR

Zilveren molenbeker 38
Zilveren molenbeker

590 EUR

Bijbel met zilverwerk 192
Bijbel met zilverwerk

585 EUR

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden 6049
2x 18e Eeuwse Kang Xi borden

575 EUR

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

560 EUR

Gouden armband, Frans gourmet 35
Gouden armband, Frans gourmet

550 EUR

Bloedkoralen ketting (lang) 753
Bloedkoralen ketting (lang)

550 EUR

S. Hass, Duits landschap met houtvesters 1010
S. Hass, Duits landschap met houtvesters

550 EUR

2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

550 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1830 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1830

550 EUR

Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

550 EUR

Bronzen beeldje, Dame 5045
Bronzen beeldje, Dame

550 EUR

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw 5500
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

550 EUR

Oude Familie Rose vaas, 2-delig 6016
Oude Familie Rose vaas, 2-delig

550 EUR

6x Chinese kop+schotel 6027
6x Chinese kop+schotel

550 EUR

Twee grote Samson Kakiemon theebussen 6050
Twee grote Samson Kakiemon theebussen

550 EUR

Chinese Familie Rose bloempot 6383
Chinese Familie Rose bloempot

550 EUR

M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig 1020
M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

500 EUR