40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

232 Resultaten
Kavel: 3500

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw

Startprijs 8.000 EUR

Kavel: 3501

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw

Startprijs 3.500 EUR

Kavel: 3502

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw

Startprijs 5.500 EUR

Kavel: 3503

Antieke staande klok, 1890

Resultaat: 1.000 EUR

Kavel: 3504

Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

Kavel: 3505

Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.000 EUR

Kavel: 3506

Franse pendule onder stolp

Resultaat: 3.500 EUR

Kavel: 3507

Franse atlas pendule, 19e eeuw

Startprijs 2.000 EUR

Kavel: 3508

Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Startprijs 2.200 EUR

Kavel: 3509

Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Kavel: 3510

Frans Clodion klokkenstel, 1860

Startprijs 3.000 EUR

Kavel: 3511

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Startprijs 1.250 EUR

Kavel: 3512

Franse pendule, 19e eeuw

Startprijs 1.000 EUR

Kavel: 3513

Weense tafelklok

Startprijs 1.400 EUR

Kavel: 3514

Zeldzame Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Kavel: 3515

Franse pendule, 19e eeuw

Startprijs 700 EUR

Kavel: 3516

Antiek Frans pendulestel, 1870

Startprijs 1.000 EUR

Kavel: 3517

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat: 1.950 EUR

Kavel: 3518

Friese staartklok, 1860

Startprijs 500 EUR

Kavel: 3519

Franse Empire pendule, 1830

Startprijs 800 EUR

Kavel: 3520

Franse vuurvergulde pendule, 1830

Resultaat: 550 EUR

Kavel: 3521

Antieke Gustav Becker tafelklok

Resultaat: 200 EUR

Kavel: 3522

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820

Startprijs 1.350 EUR

Kavel: 3523

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 850 EUR