40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1830
Resultaat: 550 EUR

Franse Empire pendule, 1830
Startprijs 800 EUR

Friese staartklok, 1860
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
Resultaat: 1.950 EUR

Antiek Frans pendulestel, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR

Weense tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR

Engelse bracketklok, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Engelse Bracket klok, 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 3.500 EUR

Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.000 EUR

Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR

Antieke staande klok, 1890
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 5.500 EUR

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR