Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2x Antieke Franse comtoises, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Franse comtoises voor onderdelen. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 43 cm. In redelijke staat.

2x Bureauklokken
Startprijs 40 EUR

Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

2x Zadeltas uurwerken
Startprijs 40 EUR

Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

2x Armeluis wekkers, 1940
Startprijs 50 EUR

Twee armeluis wekkers met munt inworp. Met kruissleutel. Goldbühl en Rhenus. Circa 1940. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rozenklok, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met slagwerk en mooie wijzerplaat. Twee deurtjes missen, bel mist, geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 22 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse schoolklok
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

4x uurwerken, 20e Eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier uurwerken. 20e Eeuw. Bestaande uit: Garde Ruhla schaakklok. Smiths Interval Timer. Wehrle porseleinen keukenklok. Basch, Leerdam Holland schaakklok. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise met wekker (is eruit) en harpslinger. Afmeting: 44 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur , 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

Oude tafelklok, 1930-1940
Startprijs 60 EUR

Oude keramieken tafelklok. Indische olifant. Met witte glazuur. Duitsland. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1870
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1915
Startprijs 60 EUR

Kleine Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Franse comtoise,19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Oude mysterieuze pendule (vrouw)
Startprijs 70 EUR

Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke notenhouten tafelklok met vier Korinthische zuilen. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 48 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 75 EUR

Coromandelhouten Art Deco tafelklok met Duits uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 32 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.