Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...

Engelse bracketklok, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
Resultaat: 1.950 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.

Franse precizie regulateur, 19e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...

Antieke staande klok, 1890
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Art Nouveau klokkenstel, 1915
Resultaat: 675 EUR

Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok, 1915
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke Zuid-Duitse wandklok
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1830
Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.

3-Delig antiek Frans klokkenstel
Resultaat: 500 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...

Friese stoelklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Friese kantoorklok, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Goudverf laat deels los. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.

Franse Fayence pendule, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse Fayence pendule. Twee-delig. Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 44 cm. In matige staat.

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Meerminnen overgeschilderd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.

Pendule met Sevres porselein
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Sevres porselein en vergulde houten sokkel. Compositie metaal. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 15 cm. In goede st...

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.

Franse koetsiersklok, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse koetsiersklok met mahoniehouten omranding. Achtdaags-uurwerk. Uurwerkt loopt. Afmeting: 5 x 14 cm ø. In redelijke/goede staat.

Antieke Gustav Becker tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad pendule met bronzen versieringen. Circa 1880. Craquele schildpad. Emaille wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 22 x 11 ...

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860
Resultaat: 190 EUR

Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

3-Delig Klokkenstel, 1900
Resultaat: 180 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...

Lenzkirch regulateur, 1880
Resultaat: 150 EUR

Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Weense pendule, 1830
Resultaat: 150 EUR

Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

+
Resultaat: 150 EUR

Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke Friese stoelklok, 1900
Resultaat: 140 EUR

Handbeschilderde antieke Friese stoelklok. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Engels lantaarn klokje
Resultaat: 130 EUR

Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Antieke slinger bewegingklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.

Antieke Friese staartklok 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Gustav Becker vrijslinger met getoogde wijzerplaat, originele kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Hollandse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Mysterieuze pendule (vliegenier)
Resultaat: 100 EUR

Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met gave beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1870
Resultaat: 90 EUR

Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle vrijslinger, 1890
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Kienzle Gründerzeit vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Duitse militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Duitse militaire nachtwakersrouteklok. Merk Universal. Nr. 811071. Met sleutels en lederen foudraal. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1880
Resultaat: 85 EUR

Antieke Junghans regulateur in serpentijn-vorm met kroon. Circa 1880. Klokkast achterwand laat fineer los. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok in lederen foudraal. Merk ELKA. Nr. 28948. Met sleutels. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakersrouteklok. Merk ELKA. Nr. 28953. Inclusief sleutels. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakersrouteklok in lederen foudraal. Nr. 16188. Inclusief sleutels. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Schwarzwalder rozen-wandklok met halfuur-slag. Deurtjes vervangen. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke uurwerken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse comtoise klok, 1830
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse comtoise met wekker-functie en spillegang. Circa 1830. Afmeting: 42 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklokje
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten Warnink tafelklokje met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Kleine antieke regulateur
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Militaire nachtwakersklok, Frankrijk
Resultaat: 75 EUR

Militaire Franse Detect nachtwakers routeklok. Comteurs Schlumberger France Nr. 101. Compleet met sleutels. Afmeting: ø 11,5 x 6 cm. In goede staat.

Frans bureauklokje, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Duitse ATO Klok
Resultaat: 70 EUR

50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Duitse militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 70 EUR

Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Kleine Friese stoeltjesklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.

Stationscomtoise met wekker
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco pendule, 1920
Resultaat: 65 EUR

Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Resultaat: 65 EUR

Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers, 1900
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 65 EUR

Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede st...

Wuba tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.

2x Klokjes
Resultaat: 60 EUR

Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...

Franse wandklok, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Schwarzwalder porseleinklok, 1870
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Franse O.D.O. wandklok, 1950
Resultaat: 60 EUR

Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.

Duits klokkenmannetje
Resultaat: 60 EUR

Duits Schwarzwalder klokkenmannetje. Compositie metaal. Beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse comtoise, 1820
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Wijzerplaat beschadigd. Deurtjes nieuw. Afmeting: 35 x 27 x 17 cm. In matige staat.

Staartklok 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 19e eeuwse comtoise
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Comtoise + datum, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Wuba Friese staartklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten Wuba Friese staartklok met maanstand. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Messing tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1910
Resultaat: 55 EUR

Antieke Franse Jugendstil messing reiswekker. Circa 1910. Reveil Tapageui Depose Brevete. Emaille wijzerplaat, craquele. Afmeting: 12,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Twee klokken, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee klokken 20e eeuw. Bestaande uit: Tafelklok, Elgin. En een duivenklok, Junior patent. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1870
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke scheepsklok
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Engelse schoolklok, 19 eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.

2x Antieke biljartklokken
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke biljartklokken. Beide met bel. Eén gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok, 1870
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Oud Jugendstil-stijl klokkenstel
Resultaat: 50 EUR

Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch klokkenstel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.

2x Antieke regulateur
Resultaat: 50 EUR

1x Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat. en 1x Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op...

Friese notarisklok
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

2x Antieke messing klokjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1870
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Electrische moederklok, 1930 - 1950
Resultaat: 40 EUR

Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schoolklok, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.