Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. 2814
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. 2713
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw 2706
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. 2862
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905 2760
Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke bewegende klederdracht pop op bank 2725
Antieke bewegende klederdracht pop op bank

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Trousseau 2789
Trousseau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot oud blikken speelgoed 2737
Lot oud blikken speelgoed

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Piko: 59581 en 59582 2886
2x Piko: 59581 en 59582

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lehmann blikken speelgoed, 1915 2707
Lehmann blikken speelgoed, 1915

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Pop 2792
3x Pop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Doos met 18 spaarpotten 2723
Doos met 18 spaarpotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Pop 2806
Pop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Piko: 59558 en 59559 2885
2x Piko: 59558 en 59559

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Trix H0 22580, Ae 8/14 11801 2742
Trix H0 22580, Ae 8/14 11801

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP 2761
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke pop, 1920 2795
Antieke pop, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 2851
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2718
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kindergrammofoon met platen 2740
Kindergrammofoon met platen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Pop 2807
2x Pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 2849
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Piko: 97705 en 59451 2875
2x Piko: 97705 en 59451

Resultaat:

90 EUR