Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat:

360 EUR

Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner 2701
Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner
Startprijs 1.250 EUR
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs 2702
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
Startprijs 400 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 2703
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 500 EUR
Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900 2704
Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
Startprijs 125 EUR
Antieke teddybeer, 1930 2705
Antieke teddybeer, 1930
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw 2706
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Lehmann blikken speelgoed, 1915 2707
Lehmann blikken speelgoed, 1915

Resultaat:

120 EUR

Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen 2708
Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen
Startprijs 1.100 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910 2709
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
Startprijs 180 EUR
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. 2710
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 2711
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Startprijs 450 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 2712
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. 2713
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.

Resultaat:

375 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910 2714
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
Startprijs 250 EUR
Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2715
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2716
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2717
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2718
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2719
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2720
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Oude bllikken kinderspaarpotten 2721
7x Oude bllikken kinderspaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2722
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos met 18 spaarpotten 2723
Doos met 18 spaarpotten

Resultaat:

110 EUR