Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
558 Resultaten
Kavel: 2000

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820

Startprijs 2.500 EUR

Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840

Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2002

Antieke Engelse wandspeeldoos

Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Bronzen spiegel, 19e eeuw

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Duitse bronzen spiegel met rozenranken en adelaars. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: 85 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren

Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Christoph Palmer lamp

Startprijs 500 EUR

Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2006

Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.

Startprijs 200 EUR

Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Antiek Jugendstil keukenkastje met klok

Resultaat: 100 EUR

Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Christoph Palmer lamp

Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2009

Christoph Palmer lamp

Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2010

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Oude apothekers gaper

Startprijs 100 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp

Resultaat: 150 EUR

Grote amsterdamse school hanglamp. Zes-kantig met bloemmotief. met formica (glas) Circa 1915. Afmeting: 106 x 53 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

3x Gestoken consoles

Startprijs 250 EUR

Drie eikenhouten gestoken wandconsoles. Arabische mannen met koppen. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Oude bronzen hanglamp

Resultaat: 200 EUR

Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2017

Symphonion speeldoos

Resultaat: 380 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2018

Antieke Duitse speeldoos, 1900

Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2019

2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2021

Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2022

Antieke Franse tafellamp, 1900

Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Oude messing altaar

Startprijs 1.150 EUR

Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.