Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

Knipmuts onder stolp
Resultaat: 65 EUR

Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenkap, 1915
Resultaat: 75 EUR

Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek tin (divers)
Resultaat: 150 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 125 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse stijgbeugels
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese emaille vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tin (14x)
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

Groot lot zilvertin
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.

7x Antieke tinnen maten
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.

Antiek hobbelpaard, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.

2x Italiaanse mini-paspoppen
Resultaat: 45 EUR

Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Oude lederen dokterstas
Resultaat: 60 EUR

Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.

Antiek lederen dames handtas
Resultaat: 75 EUR

Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antieke schooltas + 2 EL meetlatten
Resultaat: 75 EUR

Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke weegschalen met gewichten
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...

Kavel Poëzie albums (14x)
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke boterkarnen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

Oude Tor Merkur radio, 1950
Resultaat: 60 EUR

Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.

Tabaksdoos met edelstenen
Resultaat: 75 EUR

Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat