Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse stijgbeugels
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke cassolettes, 1900
Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

2x Antieke Empire kandelaren, 1830
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.

Symphonion speeldoos
Resultaat: 380 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl wandlampen, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese emaille vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Resultaat: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

2x Bronzen pronkvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke knikkende spaarpot, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Oude bronzen hanglamp
Resultaat: 200 EUR

Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.

Chinese ivoren penselenhouder
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Lot antieke olielampen (13x)
Resultaat: 200 EUR

Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Engelse reiskist, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Chinese ivoren penselenhouder
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.