Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
93 Resultaten
Kavel: 5500

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5501

2x Duitse historisme bokalen

Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duits glazen historisme bokalen met handgeschilderde romantische voorstellingen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5502

18e Eeuws mondgeblazen glas

Startprijs 450 EUR

18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

4-Delige Anna Groen set

Startprijs 60 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Waterset Anna Groen, Copier Leerdam

Resultaat: 160 EUR

Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Antieke Anna Groen set, 1920

Startprijs 60 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Glazen inktpot

Resultaat: 65 EUR

Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.


Kavel: 5507

18e Eeuws maatglas

Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Piece de milieu

Startprijs 120 EUR

Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5509

Antieke tafelolielamp, 1900

Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1910. Mogelijk Loetz of Pallme König. Compositie metalen voet gerepareerd. Afmeting: H 59 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5510

Groot 2-delig kristallen tafelstuk

Resultaat: 170 EUR

Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Copier Leerdam bolvaas

Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5512

Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963

Resultaat: 70 EUR

Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5513

Oude Loetz-stijl glazen vaas

Startprijs 50 EUR

Oude blauw iriserende glazen vaas in Loetz-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5514

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950

Startprijs 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5515

Kristallen fruitschaal

Resultaat: 50 EUR

Zeer grote kristalglazen fruitschaal met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5516

Antiek Boheems kristallen bokaalglas

Startprijs 150 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaalglas met noppen en geëtste jachtvoorstelling. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Art Deco karaf, 1930

Startprijs 140 EUR

Art Deco kristalglazen stopkaraf met laag zilvergehalte hals. Circa 1930. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Moderne grote fruitschaal

Resultaat: 80 EUR

Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Antieke Boheemse kristallen stopfles

Startprijs 180 EUR

Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Moderne glazen stier

Resultaat: 150 EUR

Grote moderne glazen stier. Rood. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 50 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Grote kristallen dekselcoupe

Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Glazen Leerdam schaal 'Essilor'

Startprijs 50 EUR

Grote ronde Leerdam schaal 'Essilor' uit 2004. Ontwerp Siem van der Marel. In de kleurstelling blauw-groen + transparant. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5523

Lot Murano glas (2x)

Startprijs 50 EUR

Twee maal oud Murano glas. Latticino. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flesje, roze/wit + schaaltje, roze/wit. Afmeting: 6,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.