Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

Groot 2-delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.

4x Vall. Lambert kristalglazen kandelaren
Resultaat: 170 EUR

Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

18e Eeuws maatglas
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Waterset Anna Groen, Copier Leerdam
Resultaat: 160 EUR

Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Moderne glazen stier
Resultaat: 150 EUR

Grote moderne glazen stier. Rood. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 50 x 14 cm. In goede staat.

Antiek gebrandschilderd venster
Resultaat: 120 EUR

Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.

Mondgeblazen kunstglazen gezicht
Resultaat: 110 EUR

Groot kunstglazen mondgeblazen gezicht. In de kleurstelling rood/zwart/wit. Afmeting: 44 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Glazen Murano vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote opaline vaas, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke menage, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot kristalglazen figuren (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen schenkkaraffen. Chip bij één voet. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne grote fruitschaal
Resultaat: 80 EUR

Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.

Kunstglazen mondgeblazen haan
Resultaat: 80 EUR

Grote kunstglazen mondgeblazen haan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke tafelolielamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1910. Mogelijk Loetz of Pallme König. Compositie metalen voet gerepareerd. Afmeting: H 59 cm. In redelijk/goede staat.

Kunstglazen mondgeblazen vaas
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote kunstglazen mondgeblazen vaas. Geel/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Kristallen koekjestrommels
Resultaat: 70 EUR

Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.

Moderne Mille Fiori-stijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.

Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963
Resultaat: 70 EUR

Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen haan
Resultaat: 70 EUR

Moderne Murano-stijl glazen haan met diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Moderne glazen vaas met diverse kleuren. Glasfusing. Twee dimensionaal opgewerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 16 cm ø. In goede staat.

Set kristallen glazen (12x)
Resultaat: 70 EUR

Lot van twaalf kristallen glazen. Alle glazen zijn voorzien van verschillende jacht/dieren motieven. 20e Eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 10 - 15 cm. In goede staat.

Glazen inktpot
Resultaat: 65 EUR

Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.