40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Franse boekenkast, 19e eeuw 4025
Franse boekenkast, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
2x Japanse lakwerk piedestals 4024
2x Japanse lakwerk piedestals

200 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4023
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR
Franse commode met intarsia/marmeren blad 4022
Franse commode met intarsia/marmeren blad

650 EUR

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw 4021
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antieke Davenport, 19e eeuw 4020
Antieke Davenport, 19e eeuw
Startprijs 850 EUR
Zeldzame vitrinekast, 1870 4019
Zeldzame vitrinekast, 1870

350 EUR

Vergulde schildersezel met dolfijnen 4018
Vergulde schildersezel met dolfijnen
Startprijs 600 EUR
Barok kast, 1780 4017
Barok kast, 1780

700 EUR

Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4016
Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Frans rozenhoutenbureau met brons 4015
Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 700 EUR
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw 4014
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw 4013
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Engelse eiken kast, 18e eeuw 4011
Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880 4010
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

400 EUR

Hollands kabinet, 1700 4009
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Kersenhouten secretaire, 1820 4008
Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

2.500 EUR

Italiaanse commode, 20e eeuw 4006
Italiaanse commode, 20e eeuw

1.050 EUR

Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4005
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.800 EUR
Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw 4004
Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
Renaissance kast, 17e eeuw 4003
Renaissance kast, 17e eeuw

1.500 EUR

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani 4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

1.300 EUR

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani 4001
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Startprijs 5.000 EUR