Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gründer kabinet 1880 4110
Gründer kabinet 1880

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Antiek secretaire,1880 4057
Antiek secretaire,1880

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Renaissance kast, 17e eeuw 4003
Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani 4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Mahonie Empire kabinet 4046
Mahonie Empire kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Italiaanse commode, 20e eeuw 4006
Italiaanse commode, 20e eeuw

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Schouwstuk met spiegel/schilderij 4041
Schouwstuk met spiegel/schilderij

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Barok kast, 1780 4017
Barok kast, 1780

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse commode met intarsia/brons 4038
Franse commode met intarsia/brons

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke gebeeldhouwde kast 4158
Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat:

680 EUR

Verkocht
Franse commode met intarsia/marmeren blad 4022
Franse commode met intarsia/marmeren blad

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw 4050
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Scharenstoelen, 19e eeuw 4028
2x Scharenstoelen, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire armleunstoel, 1820 4106
Empire armleunstoel, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde, 18e eeuw 4054
Eiken broodspinde, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880 4010
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw 4033
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800 4330
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzame vitrinekast, 1870 4019
Zeldzame vitrinekast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800 4062
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4266
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke secretaire 1880 4321
Antieke secretaire 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Italiaanse spiegel 4226
Italiaanse spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1890 4303
Antieke spiegel, 1890

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Kabinet mahonie, 1850 4318
Kabinet mahonie, 1850

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten Barok vitrine 4039
Hollandse wortelnoten Barok vitrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Louis Seize kabinet, 1780 4049
Eiken Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Art Deco theetafel op wieltjes 4075
Art Deco theetafel op wieltjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen 4095
5x Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken kussenkast 4109
Eiken kussenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vertico met zuilen 4261
Vertico met zuilen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vertico met opzet, 1880 4277
Vertico met opzet, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafel 4299
Wortelnoten bijzettafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe Vertico 4027
Antieke Louis Philippe Vertico

Resultaat:

295 EUR

Verkocht
Eiken Barok commode, 18e eeuw 4031
Eiken Barok commode, 18e eeuw

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4045
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Louis Philippe vitrinekast, 1860 4058
Louis Philippe vitrinekast, 1860

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Secretaire dubbelgebogen 4034
Secretaire dubbelgebogen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet, 1860 4035
Mahonie kabinet, 1860

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel, 1870 4111
Engelse speeltafel, 1870

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vitrinekast geslepen glas, 1880 4271
Vitrinekast geslepen glas, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzame mahoniekast, 1820 4060
Zeldzame mahoniekast, 1820

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Zeldzame Hindelopen kolenkist 4026
Zeldzame Hindelopen kolenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse mahonie Empire penantkast 4068
Hollandse mahonie Empire penantkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Neo Gothische hocker, 19e eeuw 4121
Neo Gothische hocker, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klepsecretaire 1840 4320
Klepsecretaire 1840

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antieke bibliotheektrap, 1915 4245
Antieke bibliotheektrap, 1915

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1920 4315
Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860 4030
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke lederen oorstoel, 1930 4090
Antieke lederen oorstoel, 1930

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode, 18 eeuw 4070
Wortelnoten commode, 18 eeuw

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1830 4179
Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
2x Japanse lakwerk piedestals 4024
2x Japanse lakwerk piedestals

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Louis Seize secretaire 4080
Antiek Louis Seize secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker, 1900 4081
Antieke Chinese hocker, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke penantkast, 1860 4084
Antieke penantkast, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire divan, 1820 4194
Empire divan, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken kast met glas, 1860 4206
Eiken kast met glas, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kamerscherm, 19e eeuw 4219
Kamerscherm, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek kersen/mahonie nachtkastje 4300
Antiek kersen/mahonie nachtkastje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jalouzie hoekkast 1800 4325
Jalouzie hoekkast 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4037
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Italiaans bar meubel, 1980 4064
Italiaans bar meubel, 1980

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Philippe chiffoniere, 1860 4124
Louis Philippe chiffoniere, 1860

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Cilindersecretaire, 1820 4061
Cilindersecretaire, 1820

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duits beschilderde hoekkast 4128
Duits beschilderde hoekkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Frans nachtkastje, 19e eeuw 4136
Frans nachtkastje, 19e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Empire tafel, 1820 4118
Empire tafel, 1820

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw 4199
Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860 4188
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok commode, 1880 4094
Wortelnoten Barok commode, 1880

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Teakhouten schrijfbureau 4139
Teakhouten schrijfbureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken kist, 1780 4262
Eiken kist, 1780

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4301
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
IJzeren kluis, 19e eeuw 4316
IJzeren kluis, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse hoekkast 4077
Italiaanse hoekkast

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Notenhouten vitrine opzetkast 4065
Notenhouten vitrine opzetkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw 4067
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie eettafel 4146
Mahonie eettafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude schildersezel in Rococo-stijl 4175
Oude schildersezel in Rococo-stijl

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw 4191
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1860 4193
Antieke armleunstoel, 1860

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco kaptafel 4263
Engelse Art Deco kaptafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw 4294
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau 4066
Engels schrijfbureau

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 19e eeuw 4130
Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote halspiegel, 1860 4211
Grote halspiegel, 1860

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theekastje, 1920 4104
Theekastje, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek kleine eiken spinde, 1800 4107
Antiek kleine eiken spinde, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel met inleg, 1900 4120
Antieke schaarstoel met inleg, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japans lakwerkkastje 4161
Japans lakwerkkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ronde Oosterse etagiere 4222
Ronde Oosterse etagiere

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau met leer 4225
Engels schrijfbureau met leer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4264
Bijzettafeltje

Resultaat:

120 EUR