Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
337 Resultaten
Kavel: 6255

Oude Chinese platte drakenschaal

Resultaat: 13.000 EUR

Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6212

Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6375

Antieke Chinese vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.


Kavel: 6152

Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6008

Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 6250

6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...


Kavel: 6087

Grote Chinese vaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 6111

2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6205

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6331

2x Familie Roze borden, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Chinees Yixing trekpotje

Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6100

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6340

Oude Chinese bolvaas

Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6007

Majolica piedestal met bloempot

Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6113

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6161

2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6036

3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6158

Oude Chinese vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6160

Oude Chinese celadon vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6213

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6618

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6043

6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat: 750 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6374

Oude Chinese vaas

Resultaat: 750 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Chinese optocht met draak decor. Afmeting: 31 - 17,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6613

Grote Japanse Imari vaas

Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.