Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 350 EUR

Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

2x Rosenburg vaasjes
Startprijs 250 EUR

Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.

Originele antieke Rosenburg dekselvaas
Startprijs 350 EUR

Originele antieke Rosenburg dekselvaas met florale decor. Den Haag. Schilder Z.B. W34G. Circa 1915. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Rosenburg vaas
Startprijs 500 EUR

Antieke Den Haagse polychrome Rosenburg Fayence siervaas met florale decor. Nr. 149, schilder O. W5G. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen tafelbel, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen tafelbel met opgewerkte florale+insecten decor. Circa 1900. Chips. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Meissen kop en schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In redelijke staat.

Meissen kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse zeldzame Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chips. Afmeting: 6 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Majolica piedestal met bloempot
Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.

Exclusief Hutschenreuther servies
Resultaat: 400 EUR

Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...

Antiek porseleinen figuur, 1910
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.

Kapitale Chinese kaarskandelaar
Startprijs 500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke Chinese plaquettte, 1920
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese plaquette, 1920
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Imari schotel met bronzen montuur
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met verguld bronzen montuur. Afmeting: 31 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

Antiek bisquit figuur
Startprijs 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen pagode figuur met bewegende handen en hoofd. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 25 x 23 x 23 cm. In goede staat.

9-Pas tegeltableau
Startprijs 325 EUR

Oud polychrome tegeltableau. 9-Pas met katten voorstelling. Randschade. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw
Resultaat: 385 EUR

Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.

3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Meissen kop en schotel, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Meissen snorkommetje
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen+insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 700 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...

Zweeds Rörstrand eetservies
Resultaat: 400 EUR

Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kop+schotel
Resultaat: 550 EUR

Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese Familie Verte dekselpot
Startprijs 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese dekselvazen
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Zeldzame oude Familie Rose borden
Resultaat: 300 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.

Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose olielamp
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.

Chinees kannetje, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi-stijl drakenvaas met golven en wolken. Ongemerkt. Mooie kwaliteit. Afmeting: 49 x 17,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese bolvazen
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen bolvazen met florale/vlinder/vogel decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...

Zeldzame Chinese Kang Xi theepot, 17e eeuw
Startprijs 600 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met zotjes op deksel en florale decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 13 x 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Kang Xi schenkkan, 17e - 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met antiquiteiten. Afmeting: 11,5 cm. Gerestaureerde bodemrand. In redelijk/goede staat.

6x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas met draken
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.

8x Capucijner kop en schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden
Resultaat: 575 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Samson Kakiemon theebussen
Resultaat: 550 EUR

Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 380 EUR

Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...

K.P.M. Koekjesschaal, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen koekjesschaal met florale en goud decor. Opengewerkte rand. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Meissen parelhoen
Startprijs 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Grote Meissen tafellamp
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch schotel, Carreau
Resultaat: 110 EUR

Villeroy en Boch gelimiteerd sierbord. Ontworpen door Wladimir Njemuchin/Nemukhine. 1925 - 2016. No. 4. Titel: Carreau. Circa 1980. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Antieke Sevres dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse handbeschilderde Sevres porseleinen dekseldoos. Mre Imp Le de Sevres. Met putti en goud decor. Afmeting: 4,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Meissen kannetjes, 1900
Resultaat: 365 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...

Antieke Meissen inktpot, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen kop + schotel, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Franse vazen, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 60 EUR

Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Villeroy en Boch vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke Meisen kwispedoor, 1900
Resultaat: 360 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

Duitse Meissen schaal
Startprijs 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.

6x Empire/Biedermeier kop/schotels, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zes 19e eeuwse Empire/Biedermeier porseleinen kop en schotels met diverse handgeschilderde decors. Plus één kannetje, floraal beschilderd. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Groot Duits Rosenthal servies
Resultaat: 425 EUR

Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...

Bing en Gröhndahl schaal
Startprijs 50 EUR

Deense Bing en Gröhndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR

Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Kopje Versace Rosenthal
Resultaat: 40 EUR

Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Zweeds Rörstrand deelservies
Resultaat: 105 EUR

Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Oostenrijkse kandelaar/vaas, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Oostenrijkse Jugendstil kandelaar/vaas. Circa 1915. Ampfora Turn Imperial Austria + nr's. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.

Groot Wedgwood servies
Resultaat: 325 EUR

Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...

Antiek Chinees Lange Lijs bord, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.

3x Familie Rose potten, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselkommen, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met tuin decor. Afmeting: 13 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met fijn geschilderd decor. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26,8 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Chinees trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.

5x Oud Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

11x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...

Kang Xi kopje, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopje met florale decor, geisha en gecontourneerde omranding. Afmeting: 4 x 6,7 cm ø. In goede staat.

3x Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met rondom figuren in coulissen decor. Eén kopje + twee schotels chip. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote oude/antieke Familie Rose vaas
Startprijs 700 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Fijn beschilderd met florale/insecten decor. Afmeting: 35 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Grote oude/antieke Chinese dekselpot.
Startprijs 400 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met vlinder + bloesem decor. Haarlijn in deksel. Afmeting: 47 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees porselein, Blanc de Chine figuur
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees porseleinen Blanc de Chine figuur. Deels geglazuurd. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon schotel
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese celadon schotel met florale decor. Op houten standaard. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

Groot Japans Satsuma figuur
Startprijs 325 EUR

Groot Japans Satsuma porseleinen figuur met Foo-hond en goud decor. Circa 1880. Met bodemmerk. Afmeting H 45 cm. In goede staat.