Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
16 Resultaten
Kavel: 2900

Gouden 10 Gulden munt

Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.


Kavel: 2901

Munt, 5 Mark, 1875

Startprijs 25 EUR

Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.


Kavel: 2902

Lot diverse munten

Resultaat: 65 EUR

Lot diverse munten, veel met zilver. Bestaande uit: Twee maal twee stuivers 1745 en 1735 Zeelandia. Twee maal 2½ gulden koning Willem III, beide 1872. Twee maal ½ gulden Wilhelmina 1921. Twee maal 0,...


Kavel: 2903

Lot diverse verzamelmunten (17x)

Startprijs 75 EUR

Lot diverse verzamelmunten. Aantal: 17 stuks. Bestaande uit: Zes grote munten met betrekking tot het Vaticaan. Eén grote Deutsche Mark 2001. Eén maal Duitsland is wereldkampioen 2014. Vijf munten met ...


Kavel: 2904

Geboortemunt Willem Alexander 1967

Startprijs 600 EUR

Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2905

4x Munten koningshuis

Startprijs 80 EUR

Vier Hollandse herdenkingsmunten. Zilver, 925 gehalte. Koningshuis. 20e Eeuw. Verloving, geboorte etc. Gewicht ca. 170 gram. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.


Kavel: 2906

Duitse penning, Stadt Villingen

Resultaat: 90 EUR

Grote oude Duitse zilveren penning. Das Stadsziegel der Stadt Villingen van 1284. 925 Zilver gehalte. Circa 274 gram. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2907

20x Bronzen penningen in cassette

Startprijs 60 EUR

Twintig diverse oude bronzen penningen in cassette. Onder andere: Holland, koningshuis etc. Afmeting: 3,5 - 5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2908

20x Munten, divers

Startprijs 120 EUR

Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2909

24x Munten, divers

Startprijs 150 EUR

Vierentwintig zilveren munten. 20e Eeuw. Gewicht circa 370 gram. Afmeting: circa 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2910

32x Munten, Amerika

Startprijs 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2911

18x Romeinse munten

Startprijs 110 EUR

Achttien authentieke Romeinse munten. Bodemvondst. Divers. Afmeting: ca. 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2912

16x Zilveren munten, Turkije

Startprijs 200 EUR

Zestien zilveren Turkse munten. Circa 100 B.C. Afmeting: circa ø 1 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2913

Lot diverse munten (veel zilveren)

Resultaat: 30 EUR

Lot diverse munten, veel zilveren. Bestaande uit: 1x 2½ gulden 1872 Willem III. 1x 10 gulden 1970. 1x 10 gulden 1996. 1x 10 gulden 1997. 1x 2½ cent 1945 Nederlands Indië. 1x 2½ cent 1886. 2x 1 cent 1...


Kavel: 2914

Munten verzameling

Resultaat: 95 EUR

Kavel diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (Nederland-Amerika 1782-1982), 4x 10G, 5x 2,5G (1959-1960), 18x 1G (1929-1977), 2x 1/2G(1929-1930), diverse centen en enkele buitenlandse munten. Dive...


Kavel: 2915

Verzameling Postzegels

Resultaat: 225 EUR

Verzameling diverse postzegels waaronder: Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecia...