Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
15 Resultaten
Kavel: 3402

Antiek Nederlands ringhaan pistool

Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 3401

Antiek Nederlands geweer + bajonet

Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.


Kavel: 3403

Set Engelse antieke vuursteen pistolen

Resultaat: 600 EUR

Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 3400

Antiek Frans infanteriegeweer

Resultaat: 375 EUR

Antiek Frans infanteriegeweer met bajonet. Model 1874, system Gras. Afmeting: 131 cm/66 cm. In goede staat.


Kavel: 3411

Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat: 235 EUR

19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.


Kavel: 3407

3x Indonesische krissen

Resultaat: 160 EUR

Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3414

3x Antieke geweren, 19e eeuw

Resultaat: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 3405

Authentiek Spitfire vliegtuig compas

Resultaat: 105 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3406

Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter

Resultaat: 100 EUR

Authentieke Duitse bommenwerper hoogtemeter (bakeliet). R. Fuess Berlin Steglitz Höhenschreiber. Afmeting: 16 x 10 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 3410

Bajonet, 19e eeuw

Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse bajonet. W.D. 3967/2. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 3418

2x Oude Indonesische kris

Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.


Kavel: 3415

Kanon op standaard

Resultaat: 60 EUR

Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3416

Lot militaria (dolken/machette)

Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.


Kavel: 3420

Prachtige Indonesische kris

Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.


Kavel: 3423

Afrikaanse kromdolk

Resultaat: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.