Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
166 Resultaten
Kavel: 3003

Zeldzaam Kwatta blik Breda

Resultaat: 1.500 EUR

Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Emaille Persil reclamebord

Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3005

Amerikaanse speelautomaat Nestle, 1930

Resultaat: 450 EUR

Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3017

Emaille Persil reclamebord, 1930

Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3001

Antieke gipsen ijsbeer, 1915

Resultaat: 425 EUR

Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

2x Voor-oorlogse reclame figuren

Resultaat: 425 EUR

Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 3048

2x Oude lichtreclame

Resultaat: 425 EUR

Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3097

Eiken kruidenierskast met inhoud

Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 3000

2x Flipje Betuwe reclame

Resultaat: 400 EUR

Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...


Kavel: 3008

Zeer grote Kuifje figuur, 1930

Resultaat: 350 EUR

Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.


Kavel: 3130

Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen

Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

2x Emaille bord Kanis & Gunnink

Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...


Kavel: 3024

Knorr kruidenrek, 1960

Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3035

2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920

Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...


Kavel: 3036

2x Antieke paspoppen + accessoires, 1920

Resultaat: 320 EUR

Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Etalage beeld, Kaiser Brust caramel

Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3007

Amerikaanse kruideniers koffiemolen, 1890

Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

Antieke bakkerspop, 1930

Resultaat: 300 EUR

Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.


Kavel: 3034

Groot blik, Deventer stoom koffiebranderij

Resultaat: 280 EUR

Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

2x Emaille reclameborden

Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...


Kavel: 3086

Lot oude/antieke reclameborden

Resultaat: 260 EUR

Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3171

Art Deco ontwerp Holland-Amerika lijn

Resultaat: 260 EUR

Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

3x Antieke Van Melle's toffee blikken

Resultaat: 250 EUR

Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 3063

2x Oude emaille borden

Resultaat: 250 EUR

Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...