Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
C. Raaphorst, Drie spelende poezen 1001
C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Ongesig. hond 1064
Ongesig. hond

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuws Latijns blad 1127
17e-18e Eeuws Latijns blad

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Schaapskooi met herder 1052
M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek 1037
Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1057
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
S. Hass, Duits landschap met houtvesters 1010
S. Hass, Duits landschap met houtvesters

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig 1020
M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen 1050
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1089
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant 1014
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam 1130
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
J. Mankes, Melkende boerin 1058
J. Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1061
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld 1068
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel 1078
Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen 1086
Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo 1038
Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam 1164
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug 1030
Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam 1129
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

350 EUR