Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
384 Resultaten
Kavel: 1

Zilveren beker, 1880

Startprijs 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...


Kavel: 11

Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale

Startprijs 9.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...


Kavel: 12

Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud

Startprijs 3.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Gold". Gouden pen, rondom gegraveerd en met saffieren rand op het uiteinde. Nr. 30/199 met originele doos en papieren. In zeer goede ...


Kavel: 13

Aurora pen, Guiseppe Verdi Opera zwart goud

Startprijs 2.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Gold". Fraaie pen, rondom gegraveerd en met gouden kroon. Nr. 30/199. In zeer goede staat.


Kavel: 14

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille

Startprijs 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.


Kavel: 15

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille

Startprijs 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.


Kavel: 16

Harrods pen nr 304

Startprijs 900 EUR

Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren, in zeer goede staat.


Kavel: 17

Zilveren vaas

Resultaat: 120 EUR

Zilveren beker/vaas, 830/000, gecontourneerd cilindervormige vaas voorzien van een voorstelling met een langlaufer en een skispringer met landschap. MT.: K.A. Rasmussen, Hamar, Noorwegen. ø10x23cm. ca...


Kavel: 18

Grote zilveren schaal

Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat


Kavel: 19

Zilveren servies

Startprijs 1.750 EUR

Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...


Kavel: 20

5-Delig zilveren servies

Startprijs 750 EUR

Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...


Kavel: 21

Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar'

Resultaat: 440 EUR

Zilveren tafelstukken van een eendenpaar, 925/000. Eén maal zittend, één maal staand. Onbekende merken. Gewicht totaal: circa 290 gram. Afmeting: H 12 cm / H 5 cm. In goede staat.


Kavel: 22

Zilveren beker

Startprijs 275 EUR

Zilveren beker, 833/000, zeskantig versierd met allegorische voorstellingen. 10x10x13cm. Schoonhoven, jl.:A:1885. ca 165 gram. In redelijk goede staat


Kavel: 23

Zilveren servies, 5 delig

Startprijs 1.400 EUR

Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...


Kavel: 24

Zilveren trommel

Resultaat: 275 EUR

Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...


Kavel: 25

Zilveren theepot

Startprijs 180 EUR

Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...


Kavel: 38

Zilveren molenbeker

Resultaat: 590 EUR

Zilveren molenbeker, 833/000, met een gedreven beker met voluten en floraal patroon. Voorzien van molen met trap en molenaar en een fluitje. Wieken gerestaureerd. ø8x19cm. ca 163 gram. Schoonhoven. In...


Kavel: 39

Kerkbeker en graal, BWG

Startprijs 100 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...


Kavel: 40

Zilveren Russische suikerbak

Startprijs 200 EUR

Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...


Kavel: 41

Zilveren Art Deco vaas

Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren Art Deco vaas, 800/000, op ronde voet met veertien kantige zuil en ronde kelk. ø12x25cm. Enkele deukjes, verder in goede staat. ca 330 gram.


Kavel: 42

Zilveren lepeldoos

Startprijs 100 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...


Kavel: 43

Antiek zilveren huwelijkslepel, 1738-1739

Startprijs 120 EUR

Groningse antieke zilveren huwelijkslepel. Initialen op achterkant steel. Geprofileerde rattenstaart en accolade vormige steel. Citroen. Onbekende meester. Anno 1738-1739 N. Gewicht: circa 49 gram. Af...


Kavel: 44

Zilveren theebus

Resultaat: 100 EUR

Zilveren theebus, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met putti's, voluten en acanthusbladeren. 10x6,5x9cm. ca 139 gram. MT.: Simon Rosenau, Bad Kissingen, 1862-1932. In goede staat


Kavel: 45

3-Delig zilveren servies (Zweden)

Startprijs 350 EUR

Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...