Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor 48
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Antieke zilveren beugel, 1786 271
Antieke zilveren beugel, 1786

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren haan 99
Zilveren haan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren houder (vrijmetselaar) 443
Zilveren houder (vrijmetselaar)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chatelaine met schaar, rokhaak etc. 522
Chatelaine met schaar, rokhaak etc.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren molenbeker 38
Zilveren molenbeker

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 192
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

585 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal 18
Grote zilveren schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar' 21
Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar'

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 147
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3 delig 221
Zilveren servies, 3 delig

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 65
Zilveren theekan

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren servies 4-delig 67
Zilveren servies 4-delig

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren trommel 24
Zilveren trommel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren broekstukken, Zeeuws 244
Zilveren broekstukken, Zeeuws

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren lepeldoos met inhoud 268
Zilveren lepeldoos met inhoud

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren bestek ( 24x) 150
Zilveren bestek ( 24x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke zilveren beker 69
Antieke zilveren beker

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zilveren olielamp 314
Zilveren olielamp

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Zilveren staande klokjes 318
2 Zilveren staande klokjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1898 139
Zilveren brandewijnkom, 1898

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Zilveren beker 89
Zilveren beker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zoutvaatjes met zilveren voet 92
2 Zoutvaatjes met zilveren voet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Russisch filigrain ei, 1873 115
Antiek Russisch filigrain ei, 1873

Resultaat:

200 EUR