Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
152 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool

Startprijs 650 EUR

Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot

Startprijs 1.600 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht

Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

T. Curts, Romeins paar bij bank

Startprijs 500 EUR

Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje

Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Antiek Frans bronzen figuur, Clown

Resultaat: 425 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Antiek bronzen figuur, Oosterse man

Startprijs 550 EUR

Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Antieke bronzen buste, 1900

Startprijs 650 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Oude bronzen boeddha

Startprijs 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 240 EUR

Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930

Startprijs 325 EUR

Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw

Startprijs 500 EUR

Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Grote Art Deco vogel

Startprijs 750 EUR

Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Antieke marmeren buste, 1880

Startprijs 600 EUR

Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm

Startprijs 650 EUR

Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antieke terracotta dames buste

Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Antiek bronzen figuur, Romantisch paar

Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.


Kavel: 5020

Antieke bronzen figurengroep

Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen figuur, Shakespeare

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Terracotta figuur, Dame

Resultaat: 125 EUR

Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.